Мама Леонардо Ді Капріо переживає через його стосунки з 22-річною моделлю

0
1100

Американський актор Леонардо Ді Капріо ще той ловелас, і це не заперечує навіть його матуся Ірмелін, якій ой як не подобається несталість в особистому житті сина.
Родичка 45-річного чоловіка дуже стурбована його стосунками з 22-річною моделлю Камілою Морроне, але зовсім не через велику різницю у віці закоханих. Мама Лео хвилюється, що він кине свою дівчину, як робив це тисячі разів до цього, пише Radaronline.
За словами інсайдерів, Ірмелін вже не раз натякала синові, що йому варто зробити пропозицію руки та серця Камілі, адже його несерйозність, безтурботність та вічна жага до розваг може відштовхнути дівчину, яка, на думку мами, є ідеальною кандидатурою на роль дружини Ді Капріо.

Ірмелін просто у захваті від моделі, з якою вже не раз бачилася та навіть відпочивала в Італії. Вона хоче, щоб Лео якомога швидше одружився на ній, але він вважає, що в них з коханою й так все добре.
“Він каже, що з його стосунками все в порядку, але Ірмелін бачила це вже мільйон разів. Вона хвилюється, що Лео повільно відсторонюється від Каміли”, – поділився анонім.
Близьке до актора джерело сказало, що він й досі дозволяє собі пофліртувати з молодими дівчатами, що погано впливає на його роман з моделлю, яка одного разу просто може не витримати такого ставлення до себе.
“Він не молодіє. На загальну думку, він може поставити під загрозу кращий роман, який у нього коли-небудь був”, – підсумував інсайдер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here