Меган Маркл не отримала британський паспорт

0
304

Незважаючи на те, що герцогиня Сассекському складається у відносинах з принцом Гаррі вже три роки, вона до цих пір не змогла отримати довгоочікуване громадянство. Друг Маркл зізнався, що Меган подала документи ще два роки тому.
38-річна Меган Маркл почала зустрічатися з онуком англійської королеви в 2016 році, а через півтора року кохані зіграли весілля. Ставши частиною королівської сім’ї, колишня актриса моментально потрапила під приціл фотокамер, а також стала головним ворогом родичів, які раз у раз сваряться з герцогинею.
Ім’я Маркл часто фігурує в різних скандалах і чварах, як в Англії, так і в Америці. Шанувальники Меган припускають, що, можливо, саме це стало проблемою в процесі отримання герцогинею Сассекському британського громадянства. Друг Маркл запевняє, що та подала документи на новий паспорт ще два роки тому, однак, розуміла, що отримає його не відразу.
“Це здається неймовірним, з огляду на те, що Меган заміжня за онуком королеви вже 18 місяців. Але вона розуміє, що це повільний процес”, – поділився чоловік.

До слова, якщо Меган не отримає громадянство найближчим часом, то вона не зможе проголосувати на парламентських виборах, які пройдуть в наступному місяці. До цієї події традиційно залучаються всі члени королівського сімейства. Зате, як володарка американського паспорта, Маркл зможе взяти участь у виборах президента США, намічених на наступний рік.
Відзначимо, що недавно принц Гаррі і Меган Маркл офіційно відмовилися відзначати Різдво з Єлизаветою II. Зазвичай всі члени правлячої династії зустрічають Різдво в маєтку в Сандрінгемі, але в цей раз все станеться інакше. Подружжя вирішило разом з сином поїхати в Америку до матері герцогині Сассекському і провести час з нею.

“Герцог і герцогиня Сассексскіе збираються виїхати на вихідні ближче до кінця грудня. Зустрівши два останніх Різдва в Сандрінгемі, пара вирішила провести відпустку в цьому році з матір’ю герцогині – Доріей. Це рішення має прецеденти, практикувалося раніше іншими членами королівської сім’ї”, – повідомляється в заяві Букінгемського палацу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here