Меган Маркл вперше показалася на публіці після скандалу

0
326

Меган Маркл полетіла до Канади, а її чоловік вирішує сімейні проблеми в Лондоні. За відсутності Гаррі колишня актриса вирішила не засиджуватися вдома, тому вирушила на зустріч з представниками центру, який допомагає нужденним жінкам.
Для відвідування Downtown Eastside Women’s Centre в Ванкувері 38-річна Меган Маркл вибрала прості чорні штани і об’ємний светр бежевого кольору. Герцогиня Сассекському поспілкувалася з представниками організації, обговоривши то, як можна допомогти сучасним жінкам, які опинилися в непростих життєвих ситуаціях.
“Подивіться, з ким ми сьогодні пили чай! Герцогиня Сассекському Меган Маркл відвідала нас, щоб обговорити питання, що стосуються жінок в суспільстві”, – повідомили представники організації в соціальних мережах.
На знімках Меган виглядала веселою і такою, що відпочила. По всій видимості, дружині принца Гаррі поки вдається справлятися з тим тиском суспільства, що обрушилося на неї після скандалу. Нагадаємо, що тиждень тому Маркл і її чоловік офіційно заявили про своє бажання відмовитися від всіх королівських повноважень. Закохані захотіли самі заробляти на життя, маючи можливість постійно перебувати не тільки у Великобританії, але і в Північній Америці.

Подружжя відразу повідомило, що мають намір в майбутньому приділяти ще більше уваги благодійності. Візит в Downtown Eastside Women’s Centre шанувальники розцінили, як рух в напрямку до цієї мети. До того ж, Маркл збирається працювати: на думку аналітиків, вона зможе легко отримувати близько 250 мільйонів доларів на рік за співпрацю з впливовими компаніями і брендами. Якщо ж Гаррі теж не захоче залишатися в стороні, то сімейні доходи подвояться.
Незабаром до проблем Маркл додасться ще й судовий розгляд. Справа в тому, що зараз герцог і герцогиня Сассекському конфліктують з відомим таблоїдом, який раніше опублікував лист Меган, адресований батькові. Сам Томас Маркл несподівано вирішив підтримати в суді видання, і його свідчення можуть стати ключовими в цій справі. Родичі вже давно не спілкуються, хоча тато і намагався налагодити контакт з дочкою.
Сама Меган впевнена, що родичі, розпускати про неї неприємні чутки, просто хочуть слави. З усіх членів сім’ї вона підтримує стосунки лише з мамою, яка зараз теж перебуває в Канаді. Відомо, що в майбутньому Меган і Гаррі хочуть жити на постійній основі в Північній Америці. Однак перед остаточним переїздом подружжю доведеться розібратися з усіма скандалами, так чи інакше пов’язаними з їхньою родиною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here