Ми не одна велика сім’я, – колишня дружина Потапа розповіла про спілкування з Каменських

0
1596

Після розкішного весілля Потап і Настя Каменських демонструють особливу сімейну ідилію в мережі. Однак не все настільки ідеально, розповідає Ірина Горова. Зокрема, зіркова мачуха так і не змогла налагодити дружні стосунки з єдиним сином Потапа Андрієм.
Про це колишня дружина репера розповіла у програмі “Життя відомих людей”. Ірина Горова переконує, що не перешкоджає спілкуванню Потапа та Насті Каменських з 11-річним сином. Однак теплих стосунків у співачки з дитиною не склалось.

View this post on Instagram

@potapchiq #love?

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


“Не дуже вони спілкуються. Але якщо ми десь перетинаємося, то: “Привіт, бувай”. Вони можуть поговорити, немає заперечення, але і немає теплих стосунків. Ми не одна велика сім’я”, – розповіла відверто Ірина Горова. Водночас це не стоїть на заваді спілкуванню Потапа з єдиним нащадком.
Ірина Горова розповіла, що репер – частий гість у їхньому домі. Він знаходить час у своєму графіку для зустрічей з сином Андрієм та має з ним спільне хобі. Льоша приходить, він навідується до нашого будинку, ми спілкуємося. Малий з ним їздить у футбол грати, ми ходимо в кіно родиною,– додала Ірина Горова.

View this post on Instagram

Мои любимые мальчики! Мои самые талантливые мужчины! @potapchiq я так тобой горжусь! Это твой первый прямой эфир и ты огромная умничка! Несмотря на твоё волнение – ты собрал волю в кулак и показал, какой ты профессионал! У тебя за спиной огромная поддержка и я понимаю насколько это важно! @realpotap спасибо тебе за то, что ты поддерживаешь и учишь Андрюшу всем премудростям ведущего и шоумена! Вы огромные молодцы! Так держать! ? @valvas

A post shared by Gorovaya Irina (@gorovaya_irina) on


Відомо, що Потап підтримує свого сина Андрія у будь-яких хобі. Так, репер з нащадком стали ведучими одного з випусків “Танці з зірками 2019” Потап із сином з’являться в прямому ефірі “Танців з зірками 2019” . Співак підтримував школяра у прямому ефірі та давав йому змогу вести бесіду з учасниками проєкту.
Перед випуском Потап провів своєрідне навчання сину, що розчулило не тільки Ірину Горову, але й усіх прихильників репера у мережі. Водночас Настя Каменських не прийшла на шоу, про що свідчить сімейне фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here