“Не змовчав”: Бред Пітт про стосунки із Дженніфер Еністон

0
836

Вперше світ змовк від шоку наприкінці лютого місяця цього року, коли «найкрасивіша» пара Голлівуду гучно заявила про своє розлучення. Закохані, що не один десяток років милували громадськість своєю «ідеальною» багатодітною сім’єю, таки порвали стосунки. Щасливий, але кінець шлюбу Бреда Пітт та Анджеліни Джолі врешті прийшов.
Як не дивно, саме до вечірки з нагоди 50-річчя Дженніфер Еністон й розпочались чутки про розлучення Джолі із чоловіком. Хоча й Бред Пітт на святкування завітав без зайвої метушні, це справу не змінило. Хтозна, що трапилось у стінах приватного святкування, але щось таки трапилось – і допитливі прихильники не помилялись. Не минуло й кількох місяців, як шлюб офіційно став недійсним.

Менше з тим, громадськість таки не змогла обійтись без «теорій змов» та надуманих здогадок. Чи не одразу після того, як світ почув про розлучення славнозвісної пари, шанувальники одразу почали доплітати до розриву особистість Дженніфер Еністон, яка вже давно не претендує на поновлення стосунків зі своїм зірковим колишнім.
Нагадуємо, ще чотирнадцять років тому Бред Пітт та Дженніфер Еністон були офіційно заміжніми. Хоча й після появи Анджеліни Джолі ситуація дещо пішла у зворотній бік – до розлучення. З того часу, прихильники зірки серіалу «Друзі» невгамовно очікували на бодай якійсь зрушення. І вони відбулись, майже через два десятиріччя.

Як ніколи це стало можливо тоді, коли Анджеліна Джолі та Бред Пітт таки наважились зізнатись світу, що планують розірвати шлюб. З цього моменту чутки стосовно Еністон відновились. Не тільки шанувальники, але й преса не може полишити здогадки. Відтак, днями раніше журналіст видання Entertainment Tonight спинив Пітта на шляху до автівки і запитав про стосунки із його колишньою дружиною.
Актор дещо розгубився та викрикнув: «О, Боже». Згодом же сів до своєї машини та побажав кореспонденту доброго дня. На цьому завершилась розмова, але не обговорення ймовірних стосунків. Так чи інакше, усе покаже час. А поки, з огляду на все, між знаменитостями винятково дружні відносини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here