“Нездужає?”: Пугачова відмовилась від свого ювілею

0
469

Культова радянська та українська співачка не вперше вражає публіку своїми епатажними вчинками. Зіркам дозволено більше, і це нікого не дивує. Втім, цього разу ситуація дійшла до межі: Алла Борисівна відмовилась від своєї участі у вечорі-сюрпризі, присвяченому її персоні.
Так, іменита артистка зухвало проігнорувала подібний грандіозний подарунок та жодним чином не пояснила своє рішення. Тим часом, світ затамував подих в очікуванні пояснення. І воно з’явилось, тільки-от не від самої Примадонни, а від її близьких.


На урочисту подію завітали усі її друзі, а ще – колишній і теперішній чоловік. Варто зауважити, що сімдесят років співачці виповнюється п’ятнадцятого квітня. Відтак, концертну програму вирішили провести за кілька днів, власне восьмого квітня. Можливо, саме це стало причиною відсутності Пугачової – забобонність.
У будь-якому разі, святкування і без неї минуло успішно. Взяли участь в іменному заході безліч російських виконавців, серед них – Філіп Кіркоров, гурт «Ленинград» та, звісно, Максим Галкін. Допоки шанувальники підозрюють народну артистку у проблемах зі здоров’ям, її чоловік пояснює, що уся справа у надмірній скромності Пугачової.


За словами Галкіна, його дружина ненавидить зайвий галас та метушню навколо своєї персони. Тому, вирішила оминути вітальний концерт. Втім, так чи інакше, подія була радше організована для шанувальників Пугачової, аніж для неї самої. Подібний захід лише вкотре висловив усю глибину поваги до легендарної співачки.
«Алла – надзвичайно скромна людина, тому вона не приїхала. Вона не любить шуму навколо свого імені, тому ми зібрались тут за час її відсутності, щоб зробити їй подарунок. Хтось заспівав свої пісні, які полюбляє Алла. Хтось обрав її хіти. А хтось, як ми з Ігорем Миколайовичем, вийшли із посвятою», – коментує Кіркоров.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here