Пасмо волосся Курта Кобейна продають на аукціоні: за скільки його можна купити

0
296

На аукціоні Iconic Auctions з’явився “єдиний у своєму роді” лот – пасмо волосся лідера гурту Nirvana Курта Кобейна. Його зістригли у 1989 році під час туру на підтримку дебютного альбому Bleach.
6 волосин легендарного музиканта доповнили світлинами, зробленими під час тієї самої стрижки – усе це оформлене у своєрідний колаж. Мінімальна ставка та стартова ціна цього лоту склала 2500 доларів (майже 70 тисяч гривень).

У 1989 році музиканта стригла його подруга Тесса Осборн. У той день вона вирішила залишити собі на пам’ять кілька волосин – дівчина немовби передчувала, що Курт Кобейн стане іконою рок-музики.
За кілька років, після смерті Курта Кобейна, Тесса подарувала його пасмо художниці з Сіетлу Ніколь ДеПоло. Вона ж передала його колекціонеру Джону Резнікоффу, який у 2014 році увійшов до Книги рекордів Гіннеса як людина з найбільшою у світі колекцією волосся відомих людей.

Аукціон розпочався 6 травня та триватиме до 16 травня. Тоді він піде з молотка тому, хто запропонує найбільшу суму. Наразі ставку зробила лише одна людина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here