Пріянка Чопра розповіла про таємне весілля Софі Тернер

0
457

Неочікувано для прихильників серіалу «Гра престолів», одна із його головних акторок, Софі Тернер, побралась зі своїм зірковим нареченим у Лас-Вегасі. Допоки світ очікував на традиційну весільну церемонію у Парижі, пара втекла з місцевого офіційного заходу задля того, щоб узаконити свої стосунки. Звісно, не обійшлось без присутності рідних та близьких.
Про весілля би й не дізнались так швидко, якби не необачний ді-джей Diplo, що необдумано кинув на поталу громадськості одне із найбільш очікуваних весіль року. І поки прихильники розгублено спостерігали за історіями в Instagram місцевого тусовщика, Софі Тернер та Джо Джонас святкували вінчання у стилі Вегасу. Було усе: і рожевий лімузин, і двійник Елвіса Преслі, і каблучки-льодяники. Загалом, вечір вдався на славу.

Близька подруга Софі Тернер, індійська супермодель Пріянка Чопра, довго не змогла стримувати у собі емоцій і таки розповіла спеціально для Vogue усі подробиці таємного вінчання. Як зазначає знаменитість, що також заміжня із одним з братів Джонасів, офіційна частина вечора пройшла у білій дзвіниці. Згодом же гості сіли до лімузину та подались святкувати більш гучно.
Шлюбну церемонію проводив двійник Елвіса Преслі, за усіма традиціями Вегасу. Фотосесія теж була, у невимушеному гумористичному стилі. Щодо вбрання, Софі Тернер обрала комбінезон українського бренду Bevza. А зірковий наречений, Джо Джонас, вбрався у невимушений костюм. У будь-якому разі, усе виглядало більш ніж гармонійно та за дотримання єдиної концепції.

Так чи інакше, Пріянка Чопра зазначає, що продовження весілля буде. Ймовірно, на початку літа. Усе, як планували закохані: із офіційними запрошеннями, купою гостей та у Парижі. А поки мережею розлітаються зворушливі кадри із першої весільної церемонії, зіркова пара ретельно готується до наступної та не менш яскравої, хоча й більш традиційної.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here