Пріянка Чопра та Нік Джонас відвідали сина Меган Маркл – не з пустими руками

0
415

Давня подруга герцогині Сассекської, 36-річна індійська модель Пріянка Чопра, завітала у котедж Фрогмор зі своїм чоловіком Ніком Джонасом, аби провідати новонародженого Арчі Гаррісона. Подружжя принесло хлопчикові фантастичні ювелірні подарунки, включно з срібною паличкою для надування мильних бульбашок, вартість якої становить 250 доларів. 
Син Меган Маркл Арчі вже бачився з королевою та усіма головними королівськими особами. Окрім цього, деякі відомі друзі Меган відвідували малюка. Королівський кореспондент Емілі Ендрюс повідомляє, що Пріянка Чопра та її чоловік Нік Джонас були останніми знаменитостями, які мали честь зустрітися з одним з найвідоміших дітей світу.
Пара відвідала Меган і Арчі у Віндзорі минулих вихідних. Герцогиня Сассекська проживає зі своїм сином і чоловіком принцом Гаррі в котеджі Фрогмор, куди вони переїхали перед народженням хлопчика.

“Вони впевнились, що малюк Арчі просто чарівний, а Меган дійсно подобається її нове життя, – повідомив репортер. Чопра і Джонас приїхали з фантастичними подарунками для Арчі від відомого бренду “Tiffany&Co”. Інсайдер повідомив, що Чопра привезла чимало ювелірних подарунків, включаючи бульбашкодувку за 250 доларів.

Останні декілька тижнів Чопра і Джонас провели за кордоном. Пара відвідала французькі Канни, де вони дебютували на кінофестивалі, а також фотографувалися в місті у казкових образах. Звідти Чопра поїхала до Ефіопії з ЮНІСЕФ.
Хоч Пріянка і не показала жодної фотографії своєї зустрічі з Арчі, вона натякнула, що вона була вчора в Англії, коли розмістила фотографію хліба і “британського масла” на дерев’яній дошці. “Як ви думаєте, де я?” – запитала фанів модель.

Меган з Пріянкою дружать вже впродовж багатьох років. І, незважаючи на чутки з таблоїдів про їхню ворожнечу, які з’явилися на початку цього року, вони залишаються дуже близькими. Королівський інсайдер розповів, що “Меган довіряє Пріянці, ділиться з нею деталями про її життя у ролі герцогині”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here