Пріянка Чопра зізналась, що не планувала виходити за Джонаса

0
655

Іменита індійська супермодель не так давно вразила громадськість доленосним у своєму житті рішенням – Пріянка Чопра погодилась вийти заміж за відомого музиканта Ніка Джонаса. З тієї миті й розпочався вир подій, що завершився лише днями раніше.
Незліченна кількість весільних святкувань у протилежних континентах. На додачу, цілі натовпи гостей та радикальні зміни у кар’єрі свого уже як чоловіка – упродовж минулого року Пріянка Чопра пережила чимало. Так склалось, у зв’язку із обставинами, супермодель аж надто рідко ділилась бодай якими-небудь подробицями із особистого життя. Втім, прийшла та мить, коли картинка дійсності стане трохи чіткішою.

На превеликий подив, стосунки між Пріянкою Чопрою та Ніком Джонасом розвивались зовсім не за класикою романтичних комедій. Пара не закохалась один в одного із першого погляду, принаймні, взаємно. Ба більше – супермодель і не планувала зустрічатись із музикантом. Аж надто її насторожив зовнішній вигляд Джонаса. А про весільні амбіції і думки не промайнуло.
Але, на щастя, усе склалось протилежним чином. Стосунки зіркової пари розвивались неабияк швидкими темпами, відтак – прихильники не встигли оговтатись, як пролунала пропозиція «руки і серця». А про весільну церемонію годі й згадувати, усе вже далеко позаду. І, нарешті, Пріянка Чопра зізнається, що не хотіла виходити за Ніка Джонаса.

Супермодель ніколи не розглядала музиканта у ролі свого майбутнього чоловіка. Звісно, допоки не пізнала його ближче. Ще за перших місяців Джонас приємно вразив Чопру. Він завжди підтримував свою дівчину у всьому, навіть у найбільш божевільних ідеях. А ще – ніколи не обмежував її у кар’єрних справах. Напевно, саме повага та прийняття з боку Ніка Джонаса підкорили серце найвідомішої індійської акторки у світі, серце Пріянки Чопри.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here