Селена Гомес нарешті наважилась розповісти про розрив із Бібером

0
370

Усім відомо не з чуток, наскільки болісно Селена Гомес переживала розлучення зі своїм, без жодних перебільшень, першим юнацьким коханням, Джастіном Бібером. Тоді співачка ні словом не обмовилась, що вона відчуває. Ба більше – госпіталізацію у психіатричній клініці пояснила нічим іншим, як результатом постійних стресів. Навіть якщо громадськість була переконана у протилежному.
Як виявилось, чутки зародились не з порожнього місця. Артистка і справді не могла впоратись із нестабільним емоційним станом після резонансного розриву із колишнім. Особливо ж інтерес публіки до приватного життя поп-зірки підігрівала преса, що зухвало рилась у «брудній білизні» Селени Гомес. Тож, не дивно, що мережа кишіла роздумами користувачів стосовно припинення відносин між Бібером та Гомес.

Співачка ж стала жертвою подібної полеміки, у той час, як її горе-колишній знайшов жінку «усього свого життя», із якою він і побрався. Він, тобто Джастін Бібер, зажив більш-менш спокійним сімейним життям, а вона, Селена Гомес, на певний час опинилась обабіч суспільства. І, щоб прийти в норму, знаменитість навіть пожертвувала своїм статусом найпопулярнішої користувачки в Instagram, категорично видаливши програму зі свого смартфону.
Так чи інакше, час загоює рани, навіть настільки глибокі. Відтак, вперше за довгий час артистка звернулась до своїх шанувальників, щоб нарешті поділитись зі світом своїми душевними хвилюваннями. І це паралельно до того, як Гомес потроху почала повертатись до віртуального життя. Хоча й поки нічого конкретного співачка не сказала, громадськість почула усе, чого так довго потребувала.
У завуальованому форматі та у рамках одного із інтерв’ю, Селена Гомес щиро описала своє життя «до» і «після» Джастіна Бібера. Також знаменитість натякнула, наскільки власне процес розриву виявився для неї морально складним та не обійшовся без прикрих наслідків. Прихильникам зірки, у свою чергу, не склало жодних труднощів провести просту паралель та з’ясувати, до чого все врешті призвело.


«Минулоріч я майже нічим не займалась – мало працювала, мало розважалась. Гадаю, мені було життєво необхідно побути із собою, адже зараз мої рани загоїлись і я почуваю себе набагато старшою і мудрішою», – пояснює Селена Гомес свою затяжну відсутність у світському житті Сполучених Штатів. Ще співачка зазначила, що, попри все, не шкодує про свої рішення та дії.
Джастін Бібер та Селена Гомес разом провели чотири роки свого життя, що немало. «Якби я тоді знала, через що мені доведеться пройти. Але нікому не відоме його майбутнє, так що склалося так, як повинно бути. Я не жалкую про свій вибір і про свої вчинки. А ще мені дуже допомогла терапія. Робота з особистим психологом – мій чи не головний внесок у власне щастя», – додає знатна виконавиця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here