Шарліз Терон зізналася у вживанні наркотиків

0
564

Шарліз Терон вважається справжнім секс-символом протягом останніх років. Але за плечима актриси залишилися труднощі, які вона не любить обговорювати. У зірки кіно були проблеми із забороненими речовинами.
Шарліз Терон продовжує штурмувати Голлівуд і підкорювати серця шанувальників своїми ролями. Зірка фільму «Білосніжки» встигає взяти участь в процесі зйомок не тільки в якості актриси, але і як продюсер. Незважаючи на велику кількість робіт в кіно, вона не забуває про сім’ю: артистка виховує двох прийомних дітей: семирічного Джексона і трирічну Августу. Вони влаштовують пікніки на природі, разом готують різні смачні страви.

View this post on Instagram

A puppy bit my boob off. How’s your Monday going?

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on


Весь вільний від роботи час актриса присвячує дітям. Багато хто здивувався, коли побачили сина Терона в жіночому одязі, проте кінодіва пояснила це тим, що дитина ідентифікує себе інакше, а вона лише піклується про його комфорт і благополуччя. Шарліз називають зразковою матір’ю, але щоб стати такою, голлівудській зірці довелося пройти через багато. У неї було складне дитинство, тому, як турботлива мати, вона прагне всіляко уберегти сина і доньку від подібного.
«У 20 років я жила з думкою, що потрібно жити як в останній раз, адже завтра я можу померти. Я хотіла відкрити для себе все: дізнатися світ, спробувати наркотики, поїхати з одним рюкзаком в Туреччину на чотири місяці і подорожувати автостопом. І я зробила це, тому, коли у мене з’явилися діти, я була абсолютно готова стати мамою», – згадує актриса.
Нещодавно володарка «Оскара» поділилася потаємними спогадами з дитинства, які підштовхнули її до походу до психотерапевта. В юності Терон жила в ПАР в родині алкоголіка, який труїв сім’ю і постійно бив її матір. Шарліз зізналася, що звернулася до лікарів майже десять років тому з метою знайти рівновагу всередині себе, щоб створити щасливе життя для власних дітей.


Психотерапевт виявив у зіркової мами обсесивно-компульсивний розлад, який проявляється в тому, що актриса постійно прагне наводити порядок, бо коли речі знаходяться поза полем її зору, вони виходять з-під контролю, за словами Терон.
Тепер Шарліз живе в гармонії зі своїм внутрішнім світом і намагається зробити все, щоб дитинство її дітей ніколи не було схожим на спогади зірки.
До слова, актриса довгий час не зустрічалася з чоловіками, не дивлячись на те, що їй часто приписували романи з зірками, наприклад з Бредом Піттом. Раніше світська левиця жила зі Стюартом Таундсеном та Шоном Пенном. Зараз всю її увагу займають діти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here