Що спонукало Хемсворта зробити пропозицію Сайрус – зізнання

0
386

Одна із найбільш зворушливих пар Голлівуду таки узаконила свої стосунки. Ліам Хемсворт та Майлі Сайрус не так давно стали офіційним подружжям, а метушня навколо «солодкої» пари не вщухає і до сьогодні. Ще один гучний вистріл у мережі. На цей раз, шанувальників вразило зізнання Хемсворта стосовно того самого «дня пропозиції».
Лише кілька днів тому, точніше – спеціально до Свята закоханих, новоспечена сім’я оприлюднила ексклюзивні світлини із дня весілля. А особливість кадрів полягає в тому, що церемонія укладання шлюбу та власне святкування залишились цілковито закриті від сторонніх очей. Ба більше – від папараці.


Так чи інакше, деяка інформація таки виходить назовні. Ліам Хемсворт нарешті прокоментував момент, коли він зробив пропозицію своїй майбутній дружині. «Ми були поруч упродовж десяти років. Тож, я відчував, що час прийшов».


А також, в одному зі своїх публічних інтерв’ю актор додав, що «почуває себе справді щасливим поруч із Майлі Сайрус». Нагадаємо, майбутні чоловік та дружина познайомились безпосередньо на знімальному майданчику – під час першої акторської спроби Хемсворта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here