Супермодель Пріянка Чопра заявила, що не планує народжувати дітей

0
540

Чи не найкрасивіша «полікультурна», так би мовити, пара Голлівуду вкотре зачепила тему розширення сім’ї. Не минуло й року після весілля Пріянки Чопри та Ніка Джонаса, як громадськість активно почала стежити за усіма змінами у зовнішності супермоделі, мовляв, найменша складка на її одязі може натякати на приховану вагітність.  І от, нарешті, численні порожні чутки прокоментувала власне зірка індійського походження, Пріянка Чопра.
Разом зі своїм чоловіком, відомим американським музикантом та учасником гурту «Jonas Brothers», Ніком Джонасом, артистка спробувала заговорити стосовно своєї ймовірної вагітності. І, в результаті, відповідь Пріянки Чопри не на жарт засмутила її прихильників, що очікували на поповнення уже найближчим часом. Менше з тим, хоча й супермодель конкретних відповідей не дала, вона чітко зазначила, що наразі це не пріоритетно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

❤️

Публикация от Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)


«Це трапиться, коли має трапитись», – небагатослівно прокоментувала своє ставлення до вагітності Пріянка Чопра. З огляду на все, зірковий чоловік супермоделі цілком на її боці. Щонайменше, про це свідчить його безумовна підтримка. Зіграв свою вагому роль і факт того, що наразі у подружжя аж надто щільний робочий графік, що аж ніяк не дає можливості на народження дітей.
Менше з тим, Пріянка Чопра не засмучується та запевняє своїх шанувальників, що на усе свій час. Та й загалом їм нічого квапитись, зважаючи на те, що минув лише рік з моменту узаконення шлюбу. Хто не чув, роман Ніка Джонаса із іменитою супермоделлю розпочався ще у травні 2017-го. Принаймні, саме тоді з’явились перші спільні кадри пари у пресі, безпосередньо із Лос-Анджелесу.

Втім, зважаючи на те, що закохані стали до вінця аж надто швидко – за рік після знайомства. Не варто виключати можливості, що й до поповнення у їхній новоспеченій сім’ї доведеться чекати не так вже й довго. Зрештою, найвідданіші прихильники зіркової пари щиро на це сподіваються. А поки, Пріянка Чопра та Нік Джонаса активно працюють над своїм кар’єрним розвитком.
Іменита супермодель індійського походження не так давно дебютувала у ролі акторки кіно, а її чоловік, Нік Джонас, разом зі своїми братами  взявся за реорганізацією культового гурту «Jonas Brothers», який розпався роками раніше. Паралельно до цього, у мережі активно з’являються пікантні світлини Чопри у купальнику – і ні натяку на округлий живіт. Так чи інакше, це справа часу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here