“Це варто почути”: Леді Гага прокоментувала роман із Купером

0
247


Розрізнити «хімію» на великих екранах і реальні стосунки неабияк складно, особливо якщо ролі з кіно плавно переходять до реального життя, якщо бути точнішим – до рекламної кампанії. Подібне трапилось і зі знатними зірками Голлівуду, Леді Гагою та Бредлі Купером, які до прем’єри спільної стрічки «Зірка народилась» навіть не натякали на проблеми в особистому житті.
Але тільки-но драматична картина з’явилась на великих екранах, як світ в один голос заявив, що щось між акторами залишається поза об’єктивами камер. Добряче ж підлило масла до полум’я чуток спільне виконання уже як культового треку «Shallow» – під час вручення премії «Оскар». З того часу усе у житті Бредлі Купера та Леді Гаги пішло наперекір, а бодай якась романтика зникла взагалі.

Спершу поп-діва зізнається світу про свій розрив із нареченим, згодом шанувальники взялись і за неофіційне подружжя Бредлі Купера та Ірини Шейк. Як результат, не минуло й кількох місяців, як і вони розлучаються. Хоча й обоє знаменитостей переконують, що справа зовсім не в екранізації фільму «Зірка народилась», ніхто не виключає впливу кінокартини на особисте життя.
До того ж, пара зізнається, що суперечності у їхній сім’ї виникли не одразу, а наростали місяцями. І в мить, коли обоє зрозуміли, що живуть разом тільки задля спільної доньки – Ірина Шейк спакувала речі та покинула Бредлі Купера. Зіграв свою роль у розлученні чи не найкрасивішої пари у Голлівуді і конфлікт інтересів та цілковито різне бачення майбутнього.

Купер одружуватись не поспішав, на відміну від своєї громадянської дружини. Шейк, у свою чергу, не могла терпіти розміреного способу життя свого коханого, який усього себе віддавав роботі і тільки. Що стосовно «третьої», Леді Гаги, вона на предмет «таємного роману» висловлюється аж надто різко. Навіть на власних концертах не намагається себе стримувати перед шанувальниками, без нецензурної лексики теж не обходиться.
На одному із недавніх концертів у Лас-Вегасі до Леді Гаги чи не кожен підходив із надокучливими запитаннями стосовно роману із Купером. Одного ж разу артистка не витримала та більш ніж грубо заявила, що усе це маячня: «І ще одне. Будьте добрими або йдіть на х**». Хоча й на цьому плітки не завершились.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here