Влад Топалов зворушливо привітав Регіну Тодоренко з іменинами

0
335

Вчора українська співачка-мандрівниця Регіна Тодоренко відсвяткувала свій 29-й День народження. Чимало привітань, слів подяки та похвали лунало від прихильників, друзів, близьких, та все ж, напевно, найоригінальніше привітання написав чоловік зірки Влад Топалов.
Разом Влад та Регіна всього два роки. У жовтні 2018 вони одружилися, а сьогодні навіть виховують піврічого сина Михайла. І незважаючи на те, що їхній союз триває зовсім недовго, немає сумніву в тому, що вони дійсно кохають один одного. У соцмережах подружжя полюбляє похвалити один одного і заступитися, якщо є в цьому потреба.
У День народження Тодоренко Влад у своєму Instagram поширив кумендий кадр коханої з душевними словами привітання: “Ти сонце! Ти – неймовірно яскрава і гаряча планета, яка зігріває і “озеленює” все навколо і все, чого торкається! Будь ЗДОРОВОЮ. Це головне! Це питання нашого з Майклом виживання. Ти найвеселіша людина на землі! Твоєї доброти та любові вистачає на мільярди світлових років!”.

View this post on Instagram

Матушка моя! Друг мой родной! С днём варенья тебя! Сопливо-мимишного поздравления не будет. Их сегодня у тебя достаточно! Всё скажу лично! А тут я хочу радоваться и улыбаться! Ты – солнце! Ты – невероятно яркая и горячая планета, которая согревает и «озеленяет» всё вокруг и всё, чего касается! Будь ЗДОРОВОЙ. Это главное! Это вопрос нашего с Майклом выживания? ты – самый веселый человек на земле! Твоей доброты и любви хватает на миллиарды световых лет! Блин…. всё равно как-то мимшно выходит????‍♂️ Я тебя безумно люблю! Не останавливайся ни на чём, кроме меня))) пусть твой атомный реактор внутри вечно работает! Новых гостей тебе, новых идей и , главное, новых ДЕТЕЙ! ?? Со мной, я знаю, ты самая счастливая, поэтому желаю тебе сохранить свое счастье! Мы с МВ тебя любим и ужасно тобой гордимся! Ты мама года, жена года, ведущая года и женщина года для нас!!!! Ты только нас люби и корми вовремя! А мы всегда и во всем с тобой! Ты крутой медведь! ♥️ твои папа и сын! #vladtopalov #владтопалов #monstersdad #регинапутешественница @reginatodorenko

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on


І хоч Влад запевнив, що “сопливо-мімішного” привітання буде, воно все одно вийшло дуже милим та зворушливим. Окрім нових злетів, Влад побажав коханій “нових гостей, нових ідей і, головне, нових ДІТЕЙ!”. Цікаво, нам вже зовсім скоро очікувати на донечку від родини Топалових?
Також на своїй Instagram-сторінці співак показав, як Регіна задувала свічки на святковому торті і загадувала заповітні бажання. На відео мандрівниця як завжди весела, позитивна і багато сміється. Судячи з того, скільки часу Регіна витратила на загадування бажання, придумала вона таки щось грандіозне.


У свій День народження Тодоренко попросила своїх друзів, близьких та шанувальників не дарувати їй подарунків, а пожертвувати кошти у благодійний фонд на лікування хворого хлопчика. Про це телеведуча написала у соціальних мережах і наприкінці дня подякувала усім, хто долучився, адже вдалося зібрати суттєву суму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here