Як кохання у житті Софі Тернер допомогло їй рухатись далі?

0
575

Іменита акторка сьогодення вперше взяла участь у зйомках «Гри престолів», коли їй ледь виповнилось тринадцять років. Їй довелось рости із сюжетом, і вона виросла. З першого епізоду і до сьогодні – величезна прірва подій та життєвих ситуацій, які сформували Софі Тернер як сильну жінку, що не збирається піддаватись негараздам та невдачам.
Тижнями раніше акторка таємно вийшла заміж за свого коханого, музиканта Джо Джонаса. Весілля пройшло в імпровізованому форматі, адже спершу усе планувалось на літо і на Париж. Але наречені не змогли чекати та разом із найріднішими подались до вегаської каплиці. Ніхто би й не знав, що десь там у Лос-Анджелесі зірка «Гри престолів» стає дружиною Джо Джонаса, якби не ді-джей вечірки.

Втім, як зазначає акторка, не завжди усе у її житті минало настільки добре. Їй довелось стати зіркою у ранньому віці. А, разом з тим, постійно протидіяти атакам хейтерів та мережевих ненависників, що у підлітковому віці вважається за неможливе. Характер Софі Тернер загартовувався вимушено до зовнішніх факторів, із якими зіштовхується далеко не кожен.
Вона завжди почувала себе «емоційно нездоровою». На щастя, у житті Софі Тернер з’явився Джо Джонас, який зумів її підтримати та відгородити від усього поганого. Тоді їй було дев’ятнадцять, і її психічне здоров’я було на межі зриву. А основна проблема полягала у сприйнятті власного тіла. Тернер себе соромилась, не була готова приймати свою зовнішність.

Також зірка «Гри престолів» додає, що у 17-18 років вона опинилась на межі анорексії. Її метаболізм суттєво уповільнився. Відтак, Тернер обходилась лише кількома горішками на день. Вона хотіла виглядати краще, а шанувальники не оминули повз увагу радикальні зміни у її зовнішньому вигляді. І хейтери знову взялись за своє. Але тапер предметом обговорення стала шкіра та стомлений вигляд.
Зараз же, на щастя, усе змінилось. Як зазначає Софі Тернер, вона нарешті змогла відчути себе щасливою та бажаною. Частково, завдячуючи своєму уже як чоловіку, Джо Джонасу. Він її кохає, і кохає такою, якою вона є. Безсумнівно, саме це змусило акторку рухатись далі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here