Заворотнюк вперше звернулася до шанувальників у Новий рік

0
1136

Важкохвора актриса вийшла на зв’язок після довгого мовчання
Анастасія Заворотнюк в Новий рік вперше за довгий час звернулася до шанувальників, які переживають за її здоров’я. На особистій сторінці 38-річної актриси, яка бореться з пухлиною мозку, з’явився пост, написаний від імені зірки серіалу “Моя прекрасна няня” і всієї її сім’ї.
Заворотнюк та її близькі побажали всім “добра, здоров’я і благополуччя”. “Нехай наступний рік стане щасливим, нехай він виконає ваші найголовніші бажання!” – свідчить повідомлення. А також хвора актриса особисто від себе подякувала небайдужих людей “за підтримку, за молитви” і подароване їй “душевне тепло”.

View this post on Instagram

Наступает Новый год, и сегодня от Анастасии и всей семьи мы хотим пожелать вам добра, ЗДОРОВЬЯ и благополучия! Пусть следующий год станет счастливым, пусть он исполнит ваши самые главные желания! Всем вам Настя передаёт огромный привет и благодарит за поддержку, за ваши молитвы и то душевное тепло, которое вы дарите. Всего самого лучшего вам и вашим близким! Большое спасибо всем! ❤️

A post shared by Анастасия Заворотнюк (@a_zavorotnyuk) on


Як відомо, «няня Віка» в даний час знаходиться в реабілітаційному центрі на Рубльовці, де їй довелося зустрічати Новий рік. Лікарі, не дивлячись на всі прохання родичів, побоялися відпускати Анастасію додому, але дозволили їм протягом свят відвідувати її в будь-який час.
Точних даних про стан актриси досі немає, але, як кажуть, хоч хвороба Заворотнюк і не прогресує, проте у зоряної пацієнтки з’явився ряд серйозних ускладнень. Через пухлину головного мозку у артистки паралізувало всю праву половину тіла, і тепер вона не може ходити самостійно і обходитися без сторонньої допомоги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here