Четвер, 13 Червня, 2024

Зірка “Гаррі Поттера” Джейсон Айзекс розповів, що у нього був “десятирічний роман з наркотиками”

Джейсон Айзекс, який грав Луціуса Мелфоя у серії фільмів про “Гаррі Поттера”, розповів, що у нього був “десятирічний любовний роман з наркотиками” під час інтерв’ю для британського The Big Issue для серії “Лист моєму молодшому я”.
“У мене завжди була адиктивна особистість”, – сказав Айзекс. “У віці 16 років я вже пройшов через алкоголь та почав десятирічний любовний зв’язок з наркотиками”.
Джейсон сказав, що його боротьба із залежністю почалася з алкоголю, який зазвичай називають шлюзовим наркотиком. Актор додав, що вперше сп’янів у 12 років.
“Бармен, якого ми тоді вважали героєм, а тепер я розумію, що йому саме місце за ґратами, потайки приніс нам повну пляшку “Південного комфорту”, – згадав актор.”Ми випили все це у туалеті, а потім, похитуючись, вийшли на вечірку, розігруючи фарс. Мене вирвало, я впав та зачепив гігантську фіранку, обняв дівчину, благослови її Господь … вибіг на вулицю, мене знову вирвало, я спіткнувся, розбив голову об тротуар та залив кров’ю увесь одяг”.
Він продовжив: “На наступний ранок я прокинувся з головним болем та спогадом про те, як сильно зганьбився. Все, про що я міг думати, було …”Я не можу дочекатися, щоб зробити це знову”. Але чому? Поняття не маю. Гени? Виховання? Астрологічний знак? Я просто знаю, що мав чисту радість, яку я відчував у ту ніч, ще 20 років з усе більш жахливими наслідками”.

Джейсон Айзекс сказав, що він відчував себе “зламаним”, коли він більше дбав про свою звичку до наркотиків, ніж про добробут своїх близьких друзів та сім’ї.
“Я пам’ятаю момент, коли мені раптово спало на думку, що якби усі, кого я знав, померли, буквально кожна людина, я, ймовірно, не заперечував би проти цього”, – сказав він. “Насправді, мені б це сподобалося, тому що тоді це був би привід сидіти у кімнаті одному та приймати наркотики, а всі інші говорили б: “Ну, знаєш, ти ж чув, що сталося, чи не так?”
57-річний Джейсон Айзекс сказав, що тепер йому вдається “знаходити просте щастя у простих речах”, будучи тверезим.
“Я думаю, що 16-річного мене здивує те, що зі мною все гаразд”, – додав він.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles