Зірка “Гри престолів” обурена реакцією прихильників на фінал

0
449

Про чи не найбільш масштабний серіал в історії кінематографу говорять усі. Якщо раптом ви не переглянули фінальних епізодів – тут можуть бути спойлери. Адже одна із головних зірок серіалу, Софі Тернер, обурено заявила, що вважає за неповагу реакцію прихильників на завершальні кадри культової саги. Про це акторка висловилась в одному зі своїх інтерв’ю.
Хоча й знаменитість намагається всіляко стримувати своє невдоволення фідбеком, їй не завжди це вдається. Днями раніше, коли із Тернер спілкувались журналісти із New York Times, вона таки заговорила про те, наскільки болісно їй дається пережити петицію від глядачів. Хто не чув, прихильники «Гри престолів» таки оформили вимогу про перезйомку фінального сезону.

І станом на цей момент петиція уже зібрала понад 1,3 мільйона підписників, що далеко не межа. Глядачі, що майже два роки очікували на завершення культової історії, не змогли сприйняти факт того, що фінал виявився саме таким, яким він був. Когось обурило божевілля Дейєнеріс, хтось же не хотів бачити на троні  Брана Старка. Претензій безліч, адже сподівання таки не виправдані.
Можливо, справа у тому, що очікування тривали аж надто довго і кожен уже встиг «дофантазувати» собі власний фінал. Менше з тим, акторський склад серіалу не припиняє обурюватись подібним рішенням глядачів. Не залишилась осторонь і Софі Тернер, що привселюдно назвала подібну вимогу «неповагою» до виснажливої праці тих, хто готував серіал до появи на екран. І мовиться не тільки про акторів.

Хоча й зірка зазначила, що реакція світу її аж ніяк не здивувала. «У людей завжди є власне бачення на сюжет. І в кого уявлення не збіглось із думкою сценаристів – той із обуренням подався до оформлення петиції. Родзинка ж серіалу завжди полягала у тому, що він непередбачуваний. І чомусь після страти Неда Старка ніхто не висував своїх вимог», – висловлюється Софі Тернер, акторка, що зіграла Сансу Старк.
Загалом же зірка заявила, що «всі ці клопотання та вимоги – неповага до команди сценаристів, режисерів та акторів, які працювали упродовж десяти років над серіалом та майже рік над фінальними епізодами». У будь-якому разі, «власним фіналом» вона більш ніж задоволена. «Це єдине місце, де вона дійсно почуває себе у безпеці», – говорить Тернер про свого персонажа у серіалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here