Зірка “Гри престолів” зізналась про свою орієнтацію

0
500

Культова виконавиця ролі Санси Старк із «Гри престолів» заговорила про особисте. Саме за лічені дні до прем’єри фінального сезону фентезійної саги акторка наважилась зізнатись про власну орієнтацію. Глядачі затамували подих, а Софі Тернер змусила усіх різко видихнути від вражаючих фактів.
Голлівудська зірка, що наразі заручена із відомим музикантом Джо Джонасом, таки розповіла про свої колишні стосунки. Акторка заявила, себто стать для неї немає ніякого значення. «Я люблю душу, а не стать», – переконує Тернер. На додачу, зірка «Гри престолів» розповіла, що у її житті бути стосунки як і з чоловіками, так і з жінками.

Відверто про свої вподобання знаменитість заговорила у рамках інтерв’ю для американського глянцю «Rolling Stone». А ще, постала на його обкладинці разом зі своєю зірковою подругою та колегою по знімальному майданчику Мейсі Вільямс.
Також акторку переслідує відчуття того, начебто її ментальний вік суттєво перевищує фізичний. «Я готувалась до того, що буду самотньою до кінця життя. Але, я гадаю, тільки-но ви знайдете потрібну людину, ви одразу її розпізнаєте. Зараз я почуваю себе набагато старшою, ніж я є насправді. Я відчуваю себе на 27-28 років», – переконує Тернер.

Втім, на цьому зізнання з боку знаменитості не завершились. Дівчина неодноразово підкреслила, що досвіду у стосунках з обома статями у неї більш ніж достатньо. «Я зустріла вдосталь хлопців та дівчат. Усі експериментують. Це умова дорослішання. Я люблю душу, а не стать», – у подібних питаннях акторка однозначно визначилась.
Так чи інакше, на початку 2016-го року у Софі Тернер зав’язались стосунки з одним із культових братів Джонасів. Згодом, через рік, вона погодилась вийти за нього заміж. Але поки жодних подробиць з майбутнього весілля не відомо, оскільки акторка зайнята іншим – зйомками у фінальному сезоні «Гри престолів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here