Зірці “Чорної пантери” знадобилася психологічна допомога після зйомок

0
277


Майкл Б. Джордан, який зіграв головного антагоніста “Чорної пантери” Еріка Кіллмонгера, був змушений звернутися до психотерапевта після зйомок. Про це актор розповів в бесіді з Опрою Вінфрі. Щоб показати всі грані особистості лиходія і повністю зануритися в роль, Джордан вибрав найскладніший, але дієвий шлях – в стилі його кумира Хіта Леджера під час підготовки до втілення образу Джокера.
Майкл проводив майже весь час на самоті і не виходив на зв’язок з близькими: “Я думаю, Ерік був самотньою дитиною. Йому не було з ким обговорити Ваканду – ніхто б не повірив у вигадану країну”. Свою гру актор будував на “болі та люті”, які Кіллмонгер випробував, будучи чорношкірим хлопцем в Америці.

Після такого досвіду 31-річному Джордану довелося шукати допомоги у фахівця. “Я застряг в тому стані. Не міг знову впустити людей у своє життя, прийняти їх любов і турботу. Мені не потрібна була їх любов. Я хотів бути один якомога довше”, – пояснив актор.
На щастя, робота з психотерапевтом швидко дала свої плоди: “Наш розум сильний. Мені треба було виговоритися, і це допомогло. Чоловіків часто висміюють за таку слабкість, але я не згоден: відверта розмова ще нікому не завадила”. До того ж, результат старань Майкла явно повинен його заспокоїти – “Чорна пантера” отримала сім номінацій на “Оскар” і може претендувати на номінацію найкращим фільмом року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here