Зої Салдана шкодує, що зіграла Ніну Сімон у біографічному фільмі: “Вона заслуговувала кращого”

0
420

Зої Салдана каже, що шкодує про те, що взяла на себе головну роль у біографічному фільмі 2016 року про співачку Ніну Сімон, сказавши, що ця роль повинна була дістатися чорношкірій жінці.
Салдана, яка ідентифікує себе як афро-латиноамериканка, сказала Стівену Каналсу у розмові для журналу Bese, що роль повинна була дістатися акторці, яка ідентифікує себе як чорна. “Мені не слід було грати Ніну. Я повинна була зробити все, що в моїх силах “, – сказав Зої Салдана.


Як повідомляє Entertainment Weekly, акторка “Аватара” та “Зоряного шляху” піддалася жорсткій критиці, в тому числі з боку доньки Сімони, за її роль у “Ніні” – а також за носіння темного грима та протеза носа.
Зої Салдана сказала, що інша акторка повинна “підійти”, щоб розповісти історію Ніни Сімон належним чином, та шкодує, що її історія не була розказана з належною увагою до деталей.
“Тоді я думала, що у мене є дозвіл, тому що я чорна жінка. Так і є. Але це була Ніна Сімон. І у Ніни було своє життя, у неї була подорож. І вона заслуговувала кращого. Так що мені дуже шкода, тому що я люблю її музику”, – сказала Салдана. “Хтось ще має втрутитися. Хтось інший повинен розповісти її історію”.
Сімона Келлі, донька Ніни Сімон, поділилась своїми думками на цю тему: “Моя мати виросла в той час, коли їй говорили, що її ніс був занадто широким, а шкіра – дуже темною. Дуже шкода, що Зої Салдана піддається настільки жорстокому нападу. Ясно, що вона доклала усіх зусиль до цього проєкту, але, на жаль, на неї нападають, коли вона не несе відповідальності ні за написане, ні за брехню”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here