Гороскоп для всіх знаків зодіаку на липень 2018 року

0
1797

Гороскоп для Овнів
Ви відчуєте прилив життєвих сил. Це чудовий час для початку проекту, пов’язаного з літературною творчістю або спілкуванням, для ділових угод або початку подорожі. Розширюючи коло спілкування, зможете відчути нові можливості.
У цей період зростає бажання придушувати партнера, наполягати на своїй думці. Це може вкрай негативно позначитися на взаєминах не тільки з другою половинкою, але і оточуючими.
Гороскоп для Тельців
Будьте готові, що ваші ідеї і думки піддадуться критиці з боку начальства. Якщо ви впевнені в своєму проекті, тоді проявіть рішучість і відстоюйте свою позицію. Є хоч найменші сумніви – прислухайтеся до вищих осіб.
Приділяйте пильну увагу всьому, що ви чуєте або читаєте: це стане в нагоді вам в майбутньому. У вас можуть виникнути принципові розбіжності з оточуючими з приводу різних суджень.
Можливі конфліктні ситуації з оточуючими. Намагайтеся бути терпеливими та з повагою ставитися до інших людей.
Гороскоп для Близнюків
У вас з’явиться можливість, яка в майбутньому приведе до успіху. Не пропустіть її, проявіть рішучість і не відступайте від запланованих планів.
Готовність допомагати іншим людям сприятливо відіб’ється на вашій репутації. Начальство теж не залишиться осторонь. З 23 липня у вас можуть виникнути принципові розбіжності з оточуючими. Але серйозні сварки за цим не підуть.
Гороскоп для Раків
Прийшов час щось змінювати у своєму житті! Чим швидше ви це зробите, тим сприятливіші будуть найближчі 7 років. Зростає творчий підйом, оптимізм і дружелюбність. Ви відкриті до всього нового і готові до початку нових проектів.
Щасливий випадок допоможе вам поліпшити своє становище в суспільстві або добитися іншого особистого успіху. Ймовірно, у вас з’явиться шанс зайняти місце керівника.
Небезпечний період настає 13 липня. Ви відчуєте сумління, тривожність і емоційну напругу. Будьте напоготові, можливо, щось піде з вашого життя безповоротно.
Гороскоп для Левів
Підвищується творча та інтелектуальна активність, бажання писати, читати, спілкуватися. Можливі зустрічі або недалекі поїздки. Сприятливий період для підписання документів, переговорів, озвучування нових ідей.
Але не варто перевтомлюватися, це може занапастити не тільки ваше здоров’я, але і те над чим ви так старанно працюєте. При правильному розподілі сил ви зможете багато чого досягти. З 23 липня слід особливо стежити за своїми висловлюваннями на публіці. Від цього буде залежати ваша репутація та фінансове благополуччя.
Гороскоп для Дів
Ви відчуєте внутрішню свободу і розкутість, відчуваєте почуття радості і впевненості в собі. А це в свою чергу додасть кілька монет в скарбничку доброго ставлення оточуючих до вас людей.
З 25 липня краще не підписуйте важливих документів, особливо якщо вони стосуються грошей. У поїздках теж вірогідні неприємності. В кінці липня все буде йти не за планом, постійно будуть виникати перешкоди на шляху до мети. Так що краще не починати нові проекти.
Гороскоп для Терезів
Місяць почнеться з конфліктів в сім’ї. Ви будете всіляко демонструвати свою потрібність і нехтувати інтересами близьких, а це не може не привести до сварок. До 23 липня не слід приймати важливих рішень. З 23 липня ситуація покращиться, ви відчуєте впевненість і приплив сил. Легше будуть долатися перешкоди, у фінансовій сфері теж намітиться позитивне зрушення.
Зверніть свою активність в мирне русло, уникайте конфліктів і претензій до партнера. Займіться спортом або активним відпочинком з членами сім’ї або коханою людиною, грайте з дітьми, розвивайте їх.
Гороскоп для Скорпіонів
Вас чекає кульмінаційний момент в питаннях кар’єри, поворот до гіршого або кращого. Не форсуйте події. Удача посміхнеться вам, якщо ви не будете квапити події.
З 23 липня, швидше за все, обставини складуться так, що ваша впевненість в собі і сила волі піддадуться випробуванням. Можливо, ви потрапите в ситуацію, яка змусить вас засумніватися в своїй правоті чи в майбутньому успіху вашої теперішньої роботи. Але не впадайте у відчай, ви зможете досягти поставлених цілей, подолавши роздратування та розчарування.
Гороскоп для Стрільців
Прийшов час продемонструвати оточуючим ваші найкращі якості, особливо доброту і чесність. А вони в свою чергу прихильно поставляться до ваших досягнень, а також до вашої думки.
Гарний час для початку проекту, пов’язаного з літературною творчістю або спілкуванням, для участі в ділових угодах або для початку подорожі. З 23 липня обставини складуться так, що ваша впевненість в собі і сила волі піддадуться випробуванням. Успіх залежить від вашої стійкості перед труднощами.
Гороскоп для Козерогів
Це конфліктний період. Ви ризикуєте посваритися з коханою людиною, якщо не будете стримувати свій запал. Пам’ятайте, навіть дрібні сварки здатні залишити глибокі рани в стосунках. При спілкуванні з дітьми, постарайтеся дотримуватися принципів демократії. Вам притаманна строгість і свавілля, а потрібна – доброта.
Прийшла пора самому проявити активність і продемонструвати свої сильні риси. В цілому, ви відчуєте прилив життєвих сил і будете задоволені своїми вчинками. Ви зможете собою пишатися!
Це буде також період щасливих хвилювань і везіння, особливо для творчих людей. Чудові можливості для розкриття вашого творчого потенціалу і самовираження. Вас чекає несподівана удача, великий успіх в справах, прибуток. Ви можете отримати фінансову допомогу для реалізації нових, сучасних проектів. Виникають нові цікаві ділові зв’язки, ваші ідеї знаходять живу підтримку і захоплення.
Гороскоп для Водоліїв
Ви прагнете йти вперед, сповнені ентузіазму і готові відстоювати свої принципи. У цей період вам можуть кинути виклик або навмисне спровокувати на відкриту конфронтацію. На цьому грунті будуть виникати ситуації, пов’язані з конкуренцією і ризиком. Але ви цілком здатні та готові впоратися з усім, що вам належить.
Але не забувайте про здоров’я: перевтома, хвороби серця, травми голови дуже вірогідні. Можна скористатися цим періодом, щоб навчитися чомусь новому, наприклад, грі на музичному інструменті. Сприятливий період, щоб піти у відпустку та як слід відпочити.
Гороскоп для Риб
У цей період, ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив та проектів, давно записаних планів. Не пропустіть свій шанс!
Зростає прагнення до лідерства, заняття провідних постів. Ви сповнені впевненості, легко вирішуєте фінансові проблеми, можете провернути не одну вдалу операцію. Скористайтеся цим періодом для участі в фінансових операціях, інвестуйте. Велика ймовірність отримання великого прибутку.
У сім’ї теж намічається сприятливий період, всі сварки і непорозуміння зникнуть. Скористайтеся цим для гармонізації відносин з дітьми. У другій половині липня погіршуться взаємини з оточуючими. Однак це не зашкодить вам, ви зможете все залагодити.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here