Гороскоп на тиждень 20-26 серпня: яким знакам Зодіаку пощастить найбільше

0
2284

Дізнайтеся, що приготували зірки в гороскопі на тиждень 20-26 серпня для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на тиждень Овен
Зірки радять Овнам пошукати спосіб розслабитися — наприклад, прийняти релаксуючу ванну. Вся справа в тому, що ви будете занадто тривожні в цьому тижні.
Гороскоп на тиждень Телець
На цьому тижні астрологи рекомендують Тельцям не бігти стрімголов за чим (або ким). Якщо щось в який раз не виходить, можливо, варто подумати, а воно вам треба?
Гороскоп на тиждень Близнюки
На цьому тижні Близнюкам необхідна підтримка. З одним, як відомо, веселіше дорога. Особливо якщо це життєвий шлях і на ньому виникають перешкоди.
Гороскоп на тиждень Рак
У цей період зірки обіцяють Ракам успіхи як у фінансах, так і в романсах. Оскільки настрій буде зовсім неробочий, присвятіть час зустрічам із друзями.
Гороскоп на тиждень Лев
На цьому тижні зірки попереджають Левів, що хтось намагається їх обійти. Не намагайтеся його підрізати у відповідь. Намагайтеся займатися лише найнеобхіднішим.
Гороскоп на тиждень Діва
На багатьох Дів на цьому тижні чекає випробування на міцність. Перш ніж спалювати за собою мости, перевірте, чи взяли ви з собою все, що в подальшому житті знадобиться.
Гороскоп на тиждень Терези
Цього тижня зірки радять Терезам не шукати нових шляхів, вони не призведуть до того, про що ви мрієте. А ось вивчені стежки можуть принести приємні сюрпризи.
Гороскоп на тиждень Скорпіон
За останній тиждень ви занадто багато часу присвячуєте роботі. Постарайтеся в цей період залатати дірки в побутових справах і в спілкуванні з близькими людьми.
Гороскоп на тиждень Стрілець
На цьому тижні Стрільців будуть дратувати будь-які зобов’язання. Постарайтеся знайти час для того, що вам дійсно цікаво. Інакше ви ще довго будете залишатися на самоті.
Гороскоп на тиждень Козеріг
Зараз Козерогам краще проводити дні в самоті. Тиждень дуже непростий, сили закінчуються, а спілкування з людьми лише додасть проблем. Великий шанс потрапити під роздачу на роботі.
Гороскоп на тиждень Водолій
На цьому тижні зірки чекають від Водоліїв самостійності і рішучості. Вони ніби натякають, що краще прийняти помилкове рішення, ніж не приймати взагалі ніякого.
Гороскоп на тиждень Риби
Постарайтеся на цьому тижні не прогулювати роботу. Це не залишиться непоміченим. Багатьом Рибам астрологи пророкують премію, а деяким — підвищення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here