Пекельний характер та непередбачуваність: найпаскудніші знаки Зодіаку

0
2044

У кожного з нас в оточенні є люди, з якими дуже складно спілкуватися: вони або відразу ж провокують конфлікти, або ображаються на абсолютно адекватні висловлювання в свою сторону.
Іноді пекельний характер особистості може стати справжнім випробуванням для оточуючих. І, незважаючи на те, що ви ретельно підбираєте слова при розмові і не робите ніяких спірних вчинків, вони все одно ображаються або просто “роздмухують з мухи слона”. OBOZREVATEL пропонує дізнатися, які знаки Зодіаку найбільш капосні, адже нерідко і гороскоп впливає на формування нашого характеру.
Представники цього сузір’я – вельми специфічні і іноді можуть бути абсолютно непередбачуваними. Вони, як ледь не найкапосніші знаки Зодіаку, можуть за кілька секунд вивести з себе будь-якого, хто чимось їм не догодив. До того ж, Раки часто не вміють реагувати на конструктивну критику, так як вважають себе краще за всіх інших.
З ними дуже складно спілкуватися, а якщо точки зіткнення вже знайдені, то навіть найменший “різкий рух” може розпалити величезний скандал. Будьте обережні з ними, тим більше, що гороскоп для всіх знаків Зодіаку рекомендує завжди триматися від них на відстані витягнутої руки, якщо є така можливість.
ТЕРЕЗИ
Найбільш вредні знаки Зодіаку, такі як Терези, відрізняються по-справжньому противним характером. Вони дуже вимогливі, люблять сваритися, брехати і скандалити, навіть не маючи для цього причин. Особливістю вдачі Терезів також є їх нерішучість і невміння приймати рішення. Разом з конфліктними настроями виходить воістину пекельна суміш.
Цікаво, що Терези в основному діють нишком, спочатку просто роблячи дрібні капості, але потім це може вилитися у велику сварку. Для них абсолютно не має значення, наскольки людина близька: під удар можуть потрапити родичі, кохані, друзі та просто малознайомі люди. Нерідко вони можуть доносити, обмовляти або пліткувати абсолютно не маючи ніяких підстав для цього.
РИБИ
Представники цього знаку – сварливі і запальні, хоча іноді створюють відчуття зовсім адекватних людей, Традиційно найшкідливіші знаки Зодіаку – агресивні, пасивні до чужих почуттів і переживань, а також дуже імпульсивні. Якщо їх розлютити – вони не зупиняться ні перед чим, тільки для того, щоб образити свою жертву.
Щоправда, якщо говорити конкретно про Риби – не все так безнадійно. У тих випадках, коли людина їм симпатична, вони готові закривати очі на всі її дивацтва, критичні висловлювання і суперечливі вчинки. Однак варто пам’ятати, що цей “мир” може тривати недовго – Риби можуть перекинутися на іншу строну абсолютно раптово. А ще вони дуже вперті, тому ніколи не визнають своїх помилок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here