Приховані пороки, гріхи і слабкості різних знаків Зодіаку

0
2005

Навіть у дуже хороших людей є своя темна сторона, яку вони намагаються не демонструвати оточуючим. А часом ми й самі не хочемо бачити свої вади та слабкості, але зате чужі перед нами як на долоні. Астрологи рекомендують бути чесним з собою. Адже тільки прийнявши свої недоліки, ми можемо щось змінити в житті.
Овен
Назвати доброчесним Овна непросто. Він запальний, егоїстичний, любить легкі гроші і не проти перекласти свою роботу на інших.
Телець
В таємниці Телець мріє про славу, визнання і бути кращим у всьому. Хоча і сам не знає навіщо. Порок Тельця – ретельно приховуване марнославство.
Близнюки
Лицемірство. Це навіть не порок, а подвійна натура Близнюків. Навіть перед найближчими він не може бути самим собою через що вони звинувачують його в удавання.
Рак
Раки бачать людей наскрізь і майстерно цим користуються, граючи на почуттях часом навіть найближчих людей.
Лев
Порок Левів – егоїзм. Вони щиро вважають, що світ крутиться навколо них і все повинно бути так, як потрібно саме їм. І неважливо, що це буде означати для оточуючих.
Діва
Діви прагнуть успіху, причому швидкого і без проблем. Вони можуть кинути улюблену справу лише тільки зіткнутися з труднощами на шляху.
Терези
Страх змін і лінь, яка часто заважає їм рухатися вперед. Терези вважають одними з найжорсткіших знаків Зодіаку. Сьогодні вони привітні до вас, а завтра без пояснення причин не хочуть навіть поглянути в вашу сторону. Прагнучи до гармонії про всім, Терези можуть бути сварливі, зарозумілі, для них характерні плітки і засудження всіх і вся.
Скорпіон
Скорпіони просто обожнюють маніпулювати людьми. При чому часто не з користі, а з чистого експериментаторських інтересу: що з цього вийде.
Стрілець
Порок Стрільців – подружні зради. Стрільці весь час бояться, що щось упустити, не встигнути. Їм потрібно бути в гущі подій і все спробувати. Тому вірність, за рідкісним винятком, – не їхня справа.
Козеріг
Козероги – жадібні, вони марять про капітал і готові важко працювати, щоб досягти бажаного. При цьому витрачати вони не люблять – одягаються скромно, живуть аскетично і абсолютно не вміють отримувати задоволення від життя.
Водолії
Водолії вважають себе експертами в усьому, адже вони, наприклад, бачили відео в інтернеті на цю тему. Тому готові сперечатися і відстоювати свою думку до останнього.
Риби
Риби легко потрапляють в залежність від людей або шкідливих звичок. А ще часто йдуть від реальності в свій ілюзорний світ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here