“Цікаво чи це ви?”: 3 знаки зодіаку з найпотужнішою інтуїцією

0
1722

У кожного знака зодіаку є неординарні здібності. У цій водній трійці, рівновіддаленою один від одного в зодіакальному колі, немає необхідності завжди покладатися на логіку. Удосконалюючи свою інтуїцію, представники цих знаків зможуть передбачати події й уникати ударів долі.
Риби
Риби – знак делікатній душевної організації, що відрізняється найпотужнішою містичною інтуїцією. Вони часто діють за натхненням, ніби сама доля направляє їх у потрібне русло. За рахунок цієї особливості чоловіки-Риби легко обростають корисними знайомствами та відрізняються дивним розумінням життя, хоч і не завжди знають, що з цими знаннями робити. Що до жінок-Риб , їх рівень інтуїції перевершує чоловічий настільки, що оточуючі часом починають підозрювати їх в ясновидінні.
Скорпіон
Добре розвинена інтуїція і у Скорпіонів. Але, на відміну від Риб, їх “шосте відчуття” – суто практичного спрямування. “Я просто знаю, і все тут”, – ось що часто можна почути від Скорпіона. Все, що приходить в голову з натхнення, представники цього знаку звертають собі на користь. Жінка-Скорпіон часто вже після першого побачення може сказати, чи буде майбутнє з цією людиною; вона може передбачити чужі слова і вчинки. Та й Чоловік-Скорпіон навряд чи помилиться при прогнозуванні подій. Часто буває, що Скорпіон каже що-небудь жартома, та незабаром його слова збуваються, так що прислухайтеся до того, що говорять ваші друзі-Скорпіони.
Рак
Рак, який перебуває під захистом Місяця, в принципі знак незвичайний, схильний до містичності. Представники першого водяного знака – емпатії, тонко відчувають чужу душу аж до найдрібніших деталей, від чого і славляться хорошими співрозмовниками. Жінки-Раки часто виступають в ролі “жилетки” для засмучених знайомих, тому як можуть не тільки вислухати, але і дати корисну пораду, який їм пошле сам Всесвіт. Цю особливість легко обернути і в іншу сторону – Рак здатний розгледіти глибинні мотиви людини і виявити будь-яку фальш.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here