“Жива легенда”: Девід Бекхем відвідав відкриття власного пам’ятника

0
288


Девід Роберт Джозеф Бекхем – один з найвидатніших футболістів сучасності. Хоч зірка у 2013 році завершив свою кар’єру у футболі, його люблять і поважають фани з усього світу. Вперше за всю історію вищої футбольної ліги спортивний клуб Лос-Анджелеса “Galaxy”, членом якого колись був чоловік, до початку 24-го сезону поставив неймовірний пам’ятник Девіду Бекхему. Знаменитість поділився світлинами на своїй сторінці у Інстаграмі.
На цю подію Девід приїхав зі своєю дружиною Вікторією, з якою вони завжди з’являються разом на важливих заходах. Футболіст багато посміхався, роздавав автографи своїм фанатам, які прийшли за нього порадіти. На величезній статуї Девіда зобразили у процесі відбивання м’яча.
“Вчора був неймовірний день. Відсвяткувати мій “час” в “LA Galaxy” з моєю родиною, друзями, командою і шанувальниками було неймовірною честю. Я дуже вдяний і щасливий, дякую!” – написав під фотографіями Девід.

“Це день, коли здійснюються мрії,– сказав у свої промові футболіст. – Це все завдяки вашій підтримці, мої фанати!”. Дружина Девіда Вікторія Бекхем з радістю привітала коханого і на своїй сторінці у Інстаграмі.
Тренес Брюс Арена під час свого вітального слова похвалив зірку за його заслуги у футболі: “У цю епоху аналітики я впевнений, що цифри Девіда не будуть виділятися. Але коли він забивав голи, він забивав вирішальні голи. Він був просто великим лідером і переможцем”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here