Ще одна перемога Василя Ломаченка

0
858

10 грудня на відомій арені Madison Square Garden (Нью Йорк) відбувся поєдинок між українцем Василем Ломаченко та кубінцем Гільєро Рігондо.
Бій закінчився достроково перемогою українця технічним накаутом. Перед сьомим раундом кубінець відмовився продовжувати поєдинок.

Взагалом всі 6 раундів на рингу помітно домінував Ломаченко. Рігондо ж в свою чергу нічого не міг з цим зробити, тому починав вдаватися до заборонених маневрів – хапав за руки та йшов у “клінч”.
Завершився бій після того як Рігондо почав показувати на руку, вказуючи на те, що отримав пошкодження – це перша поразка кубінця за всю його карьєру. Чи дійсно кубінець отримав травму поки не відомо, але без цього зрозуміло, що Василь домінував увесь час.
Ця перемога може дозволити Ломаченку зайняти перше місце в світовому рейтенгу серед боксерів внезалежності від вагової категорії.
Тепер досить таки ймовірно, що Ломаченко прейде у вище вагову категорію, а його наступними суперниками можуть бути представник Венесуели Хорхе Лінарес чи американець Майки Гарсія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here