Кріштіану Роналду подав до суду після звинувачень про зґвалтування

0
400

Після гучного скандалу відомий футболіст хоче відновити справедливість. Нещодавно Роналду звернувся до суду з позовом, в якому вимагав виплатити йому велику суму за моральну шкоду.
Рік тому 34-річний Кріштіану Роналду став героєм неприємної історії. Чоловіка звинуватили у згвалтуванні. Американка Кетрін Майорга заявила, що футболіст зробив над нею насильницькі дії, а після дав їй хабар за мовчання. Резонансне визнання дівчини опублікували в ЗМІ. За словами постраждалої, страшні події відбулися десять років тому в готельному номері міста Лас-Вегаса.

Дівчина наполягала на тому, що спортсмен ввів її в оману і назавжди пошкодив її фізичне здоров’я. Кетрін пройшла медичне обстеження, яке підтвердило, що після трагічних подій, вона потребує дорогої реабілітації. Погіршило ситуацію й те, що дівчині на момент передбачуваних подій було всього 20 років, тобто за американськими законами вона ще не досягла повноліття.
Незважаючи на докладну розповідь, Майорга так і не змогла довести факт події, внаслідок чого футболіст був повністю виправданий. “Базуючись на отриманій інформації, звинувачення в сексуальному насильстві стосовно Кріштіану Роналду не можуть бути доведені. Тому ніяких заходів по відношенню до нього застосовано не буде”, – розповів представник суду. Брехливі чутки позначилися на репутації Кріштіану і він вирішив, що заслуговує відшкодування збитку.

Роналду подав до суду позов, згідно з яким він розраховував отримати виплату в розмірі 200 тисяч доларів. Саме так оцінив футболіст втрачені нерви і час на сфабриковану історію американки. Сьогодні стало відомо, що суд прийняв рішення відхилити прохання Кріштіану.
До слова, футболіст сприйняв дії дівчини, як спробу очорнити його ім’я та зізнався, що ніколи б не зміг піти на таке. “Це брехня. Вона хоче прославитися за рахунок мого імені. Такі ситуації – частина моєї роботи”, – написав у мікроблозі футболіст. Він не заперечував, що у нього з Кетрін була інтимна близькість, але наполягав на тому, що все походило за взаємною згодою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here