Кріштіану Роналду звинуватили в згвалтуванні

0
846

Німецьке видання Spiegel виступило зі скандальною заявою: відомого футболста Кріштіану Роналду звинуватили у згвалтуванні. Як стверджує видання, знаменитість заплатив постраждалій дівчині 375 тисяч доларів за мовчання.
Повідомляється, що випалок трапився в далекому 2009 році в США, де спортсмен відпочивав з братом і двоюрідною сестрою. На вечірці в одному з готелів Лас-Вегаса Роналду познайомився з дівчиною: за свідченнями очевидців, нові знайомі відмінно проводили час разом, танцюючи і активно фліртуючи один з одним. Потім футболіст проводив дівчину в її номер, де, як вона стверджує, відбулось згвалтування.
Сам Роналду заперечує всі звинувачення. Проте, журналісти вирішили провести власне розслідування. У виданні були опубліковані витримки з переписки Роналду з португальським адвокатом, який і займався цією справою, ведучи переговори з постраждалою і її юристами.
Як виявилося, дівчина спочатку розраховувала отримати 660 тисяч євро за мовчання, а Роналду відмовлявся виплатити цю суму, але в результаті сторони погодилися на 260 тисяч. На документах, що підтверджують переказ грошових коштів, стоїть підпис зірки футболу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here