“Навіщо?”: Узелков поширив недвозначний пост про розлучення

0
1940

Із моменту оприлюднення у мережі зізнання від Марини Боржемської-Узелкової про розлучення зі своїм чоловіком минуло вдосталь часу, але скандал не вщухає і до сьогодні. Зіркове подружжя тренерів шоу «Зважені та щасливі» переживало і складніші часи. Проблеми із зачаттям дітей, викидні та інсульт боксера – вони вдвох впорались із усім. Але що стало відправою точкою до розриву сім‘ї – досі не відомою.
Тож, разом із невіданням, громадськість не обходиться без пліток. Як відомо, усе трапилось раптово. Марина подала на розлучення та разом із дітьми переїхала до батьків. Допоки мережа активно засуджує чоловіка, якому не сила пояснити причин, він тільки стримано реагує та просить, щоб люди не втручались до чужої сім’ї.

Втім, сьогодні розкрилось більше, ніж упродовж кількох останніх місяців. Боксер опублікував на власній офіційній сторінці в Instagram зворушливе фото зі своїми дітьми – Олівією і Робертом. Здавалось би, нічого особливого, якби не кілька провокативних подробиць.
«Навіщо?», – уже як розлучений чоловік підписав публікацію. Не виключено, це очевидно риторичне запитання стосується його недавнього розриву із дружиною, із якою понад два десятка років був у шлюбі. А також, зірковий тренер додав кілька недвозначних хештегів «сім’я», «кохання», «розлучення», «діти», «образа». Не обійшовся і без сумних смайлів.


Що цікаво, після буквально таки жорсткого втручання мережевих хейтерів до його особистого життя, В’ячеслав Узелков заблокував функцію коментування його публікацій. Відтак, голос громадськості почути майже неможливо. Так чи інакше, пост, що очевидно, стосується «іншої».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here