Вівторок, 28 Листопада, 2023

Президент FIA Жан Тодт розповів про нещодавній візит до Міхаеля Шумахера

Після нещасного випадку, що стався з Міхаелем Шумахером під час відпочинку на гірськолижному курорті Мерібель у грудні 2013 року, сім’я ретельно оберігає його від уваги громадськості та рідко розповідає про стан його здоров’я ЗМІ, що породжує масу чуток. На початку червня італійські ЗМІ повідомили, що колишнього гонщика готують до операції, йому мали намір впровадити стовбурові клітини у серцеву тканину, щоб замінити таким чином пошкоджені ділянки серця. Офіційно ця інформація не підтверджена, а рідкісний коментар “з перших вуст” надійшов нещодавно: про самопочуття Міхаеля розповів президент FIA та колишній глава “Феррарі” Жан Тодт.
“Я відвідував Міхаеля минулого тижня. Він бореться. Боже мій, ми знаємо, що він потрапив у жахливий та зовсім несправедливий інцидент, в результаті якого у нього з’явилося так багато проблем … Але поруч з ним така приголомшлива дружина, діти, нянечки. Ми лише можемо бажати йому та його родині найкращого. Все, що я можу зараз зробити, – бути близьким до них. До тих пір, поки у мене є можливість допомагати, я буду це робити”.
Сім років пройшло з того моменту, коли гонщик “Формули-1” Міхаель Шумахер отримав серйозну черепно-мозкову травму. 29 грудня 2013 року Шумахер з сином та його друзями вирушив кататися на лижах у Мерібель, курорт у французьких Альпах. Міхаель виїхав за межі траси та, спіткнувшись об камінь, впав та вдарився головою об виступ скелі – шолом розколовся. Спочатку спортсмен перебував у свідомості, але незабаром його довелося приєднати до апарату штучної вентиляції легенів. Після двох нейрохірургічних операцій його ввели у штучну кому. Влітку наступного року його вивели з цього стану та перевезли в інший госпіталь для подальшої реабілітації. Звідти Міхаель вже вирушив додому. Зараз Шумахер проживає у закритому маєтку у Женеві, і побачити його за межами власності ще нікому не вдавалося.
Офіційних коментарів про стан гонщика його сім’я не дає. Дружина Міхаеля Корінна, як і раніше, не готова спілкуватися з пресою, а особливо обговорювати здоров’я чоловіка.
“Ви можете бути спокійні, Міхаель знаходиться у надійних руках. Ми робимо все від нас залежне, щоб допомогти йому. Ми не можемо розкрити більше подробиць, бо слідуємо вказівкам Міхаеля, який хоче, щоб вся ця історія зберігала конфіденційність. Впевнена, він зробив би те ж саме для мене. Я завжди буду пам’ятати, кому я повинна бути вдячна”, – пояснила свою позицію Корінна в одному з рідкісних коментарів ЗМІ.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles