Роналду виповнилось 34 роки: згадаємо зворушливі моменти з життя

0
379

Нещодавно, всім відомий красень, багатодітний батько, один з кращих футболістів світу Кріштіану Роналду відзначає 34-й день народження. Ми вирішили згадати те, через що він став відомим на весь світ. Правильно: його сльози. Плаче він часто, і в горі, і в радості. В статті ми обрали найбільш зворушливі моменти з життя футболіста.

У фінальному матчі на “Євро-2016” капітан збірної Португалії отримав травму коліна вже на 12-й хвилині гри. А на 25-й йому довелося піти з поля.

Збірна Португалії все-таки отримала своє перше золото в історії – на фіналі “Євро-2016”. І з цього приводу Роналду теж заплакав.

Кріштіану Роналду став найкращим футболістом 2013 року. Він вийшов на сцену за “Золотим м’ячем” разом зі своїм сином і розплакався під час промови: “По-перше, хочу подякувати своїм одноклубникам як в “Реалі”, так і в збірній Португалії. Без їх підтримки було б неможливо. Я дуже щасливий, цю нагороду неймовірно важко отримати. Вдячний усім, хто був зі мною: моїй дівчині, друзям, синові. Це занадто емоційний момент. Все, що можу сказати – дякую всім”.

На своєму найпершому “Євро” Кріштіану Роналду не зміг допомогти команді Португалії здобути перемогу в фіналі. Виграла Греція, а разом з Кріштіану плакала вся Португалія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here