Шанувальник повернув Шварценеггеру вкрадений 50 років тому кубок

0
747

На фан – сторінці в Instagram “залізний Арні” опублікував відео, на якому шанувальник повернув Шварценеггеру вкрадений 50 років тому кубок. У далекому 1969 році Арнольд Шварценеггер починав свою кар’єру з того, що був культуристом і брав участь в різноманітних конкурсах. Цей кубок був завойований ним на змаганні “Містер Всесвіт”, коли йому було всього 22 роки. За його словами, він віддав його своїй матері і потім приз пропав.

За однією з версій, його вкрали, за іншою – його мати комусь віддала кубок. І ось через стільки років він знову повернувся до свого законного господаря. Шанувальник Арнольда вирішив віддати нагороду своєму кумиру абсолютно безплатно, адже тільки спілкування з ним і можливість побачити представляє для нього велику цінність. Підписники та фанати Арнольда висловили радість за знаменитість, адже він отримав заслужену нагороду назад і повідомили, що самі були б не проти особисто з ним поспілкуватися.


Арнольд є кумиром багатьох, адже звичайний австрійський хлопець багато добився завдяки праці та цілеспрямованості. Відомо, що в 1966 році Шварценеггер переїхав до Мюнхена і його взяли на посаду тренера з фітнесу, але заробляв він все одно мало.
Він мріяв про славу і багатство, та коли юнакові вдалося перемогти в конкурсі “Містер Всесвіт”, він вирішив, що в Європі він вже досяг всього, чого можна було досягти, а далі він відправитися в США. Там в майбутньому хлопець знайшов своє щастя і колосальну популярність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here