“Слава Україні-2”: Опубліковано ще одне скандальне відео з гравцем збірної Хорватії Відою

0
1068

Думали, історія з попередженням захисника збірної Хорватії Домагоя Віди та відстороненням асистента головного тренера Огнена Вукоєвича завершена вигнанням зі збірної останнього? З’явилося друге відео, на якій Віда додає ще більше “вогню”, повторюючи “заборонену” фразу “Слава Україні!”, А потім ще й додає “Белград, гори!”. Останнє – прямий “тролінг” Сербії, з якою хорвати воювали в 1990-х роках.
Правда, взагалі не зрозуміло коли саме знято це відео. Може, взагалі в минулому році, коли тренер Івіца Оліч, приєднався до штабу збірної Хорватії. Є підозра (що на відео з’являється марка пива – офіційного спонсора ЧС-2018), що все ж відео знято тоді ж, коли і найперше, в ту ж безсонну ніч після перемоги над збірною Росії. Але не зрозуміло, хто “злив” це відео. І кому це вигідно.

Захисник футбольної збірної Хорватії Домагой Віда записав друге скандальне відео з гаслом «Слава Україні!»?Я вже зараз бачу розвив ватних пуканів?Дякуємо за підтримку ‪????‬P.S Скоро ліберальне #FIFA заборонить національні кольори! Одна команда буде білою, а інша чорною! Додатково заборонить розмовляти на рідній мові, тільки за допомогою жестів!Щоб нікого не ображати…Підписуємось? t.me/yakovlevu

Опубликовано Данило Яковлевым Понедельник, 9 июля 2018 г.

Що може загрожувати Віді? За логікою – нічого нового (максимум – штраф), так як ФІФА може виявитися в дурній ситуації: карати вдруге за один і той же поступок. Віда вже отримав офіційне попередження за фразу “Слава Україні!”. Проте, це відео, можливо, знято ще до першого.
Хоча багато що залежить від резонансу. Причому, навіть не російських ЗМІ, а в британських. Вони і після першого відео вибудовували версії з можливою дискваліфікацією гравця перед півфіналом проти команди Англії, а можливо тепер будуть нагнітати ситуацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here