Усик про ситуацію щодо бою з Майрісом Бріедісом

0
697

Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBO Олександр Усик розповів про хід підготовки до півфінального бою WBSS проти чемпіона WBC Майріса Бріедіса. А також про те, чому їх зустріч буде проходити в Латвії, а не в Україні.

«Я добре налаштований. У мене закінчився перший етап підготовки, який традиційно проходив у Буковелі. Ми відпрацювали там чотири досить складні тижні. Я в понеділок повернувся звідти і вже в понеділок приступаю до спарингів.

Хто буде спаринг-партнером? Наскільки я знаю, це повинен бути поляк, угорець, українець, навіть не один українець. Зберемо хлопців, які будуть близькі до зростання Бріедіс, його манері, і будемо готуватися.

Чому бій не на Україні? Проблема вся в тому, що у нас немає достатньо великої арени, яка здатна вмістити ту кількість людей, яку хочуть бачити організатори. Вони в збиток собі не працюватимуть, вони адже хочуть заробити на цьому шоу. А у нас критої арени немає, взимку неможливо боксувати в такому маленькому залі, тому що, тут неможливо заробити. А влітку, на жаль, не вдалося домовитися », – передає слова Усика  Хsport .

Нагадуємо, що поєдинок відбудеться в Ризі 27 січня. Раніше стало відомо, що найдешевші і найдорожчі квитки вже розпродані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here