Восьмикратний олімпійський чемпіон Усейн Болт вперше став батьком

0
345

Усейн Болт і Касі Беннетт стали батьками. Поки невідомо, як закохані назвали малу. Раніше спортсмен зізнавався, що він мріє про дітей і повністю готовий до виконання батьківських обов’язків. 33-річний ямайський легкоатлет Усейн Болт і його обраниця поки не поширюються про радісну подію. Можливо, шанувальники і зовсім не дізналися б про поповнення в родині восьмикратного олімпійського чемпіона, але про це повідомив прем’єр-міністр Ямайки Ендрю Холнесс.
“Вітаю нашу легенду спринту Усейна Болта і Касі Беннетт з народженням дочки”, – написав політик у соціальних мережах.
Усейн і Касі разом вже п’ять років. Обидва довго були зайняті кар’єрою, але нарешті вирішили, що їхня сім’я повинна стати більше. В інтерв’ю Болт зізнавався, що повністю підготуватися до батьківства неможливо: на його думку, потрібно просто піти на цей крок і діяти за обставинами.
Нагадаємо, що Болт є рекордстменом світу в забігах на короткі дистанції. Спортсмен досі вважається найшвидшою людиною світу. Усейн офіційно закінчив кар’єру ще в 2017 році, після чого пробував свої сили у футболі. Однак в командному виді спорту він не досяг великих успіхів.View this post on Instagram

A Week Ago #BabyBolt ??⚡️?

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on


А ось обраниця Болта є маркетологом. Олімпійський чемпіон зізнався, що особливо цінує Касі за її незалежність, кохана ніколи не намагалася піаритися на відносинах з відомим спортсменом. Зараз пара живе переважно на Ямайці, але також багато подорожує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here