Збірна України з біатлону збирається на змагання в РФ

0
621

Збірна України з біатлону збирається виступити на етапі Кубка світу, який пройде в місті Тюмень в кінці березня. Про це повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв’ю для сайту ФБУ.
“Моя ж позиція з цього питання така. Тут є чисто спортивна і політична складова. Є наказ міністра спорту про те, що на офіційні змагання, що проводяться в Росії, але під егідою міжнародних федерацій, таких як чемпіонати світу та Європи, етапи Кубка світу і, в нашому випадку, Кубку IBU, ми можемо їхати”, – сказав Бринзак.
За словами президента ФБУ, збірна не може приймати запрошення на участь в комерційних змаганнях в Росії. “Я, як людина, яка відповідає за спорт, вважаю, що ми повинні їхати – заробляти якомога вищі місця в загальному заліку, відстоювати національну квоту. Якщо ми не поїдемо, втратимо квоту – її займе та ж Росія”, – продовжив Бринзак.
Він припустив, що українська команда може не їхати на змагання, якщо буде прийнято відповідне політичне рішення. “Але якщо на політичному рівні вирішать, що ми не повинні виступати в цих змаганнях – нехай міністерство приймає рішення, і ми його будемо зобов’язані виконати”, – додав президент Федерації біатлону.
За інформацією видання, збірні Чехії і США заявили про бойкот етапу Кубка світу в Тюмені. Раніше повідомлялося, що Україна виділила 120 мільйонів гривень на підготовку до Олімпіади-2018.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here