“Мене всі ненавидять” – Логан Пол

0
775

Донедавна 23-річна зірка YouTube був на піку своєї популярності: мільйони переглядів та зароблених грошей, ролі у кінофільмах, запрошення на «Jimmy Kimmel Live».
Проте, в грудні минулого року все змінилося, коли він разом з друзями відправився у Японію, і відвідав сумнозвісний «ліс самогубців». Там Логан помітив самогубця, і вирішив зафіксувати це на камеру. Потім змонтував відзняте та виклав на свій Ютуб-канал.
Навряд чи самогубець хотів такої слави. Схоже, що у гонитві за переглядами та лайками, Логан просто перетнув межу, порушуючи норми моралі, прийняті у нас в суспільстві. Це і викликало таке шалене обурення і хайп.
Хтось засуджував хлопця за таке відео, хтось захищав. Але справа в тому, що він не паплюжив пам’яті загиблого, а просто зняв свою реакцію на цю шокуючу подію.
Зараз, 10 місяців потому, репутація Пола на надзвичайно низькому рівні. Коли його ім’я і з’являється у поп-культурі, то тільки зі згадкою тих сумних подій.
«У мене ніколи не було таких важких часів» – зізнається Логан виданню Hollywood Reporter.

Замість скандального відео, Пол виклав своє вибачення, в якому сказав, що це було найдурнішою річчю, яку він зробив за все життя. Та це не допомогло. «Від мене відвернулись мої друзі, знайомі. Я звик до того, що я всім подобаюсь, отримую схвалення. Та зараз всі мене ненавидять. Я ненавиджу, коли мене ненавидять!».
Популярність каналу Логана продовжує стрімко падати. Якщо раніше вона сягала 10+ мільйонів переглядів на кожному відео, то зараз набирається заледве 2-3. Схоже, хлопцю вже нічого не допоможе відновити свою колишню репутацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here