“Скарби з горища”: як українцю заробити статки у США

0
504


Американська мрія не дає спокою ні на день, але щораз на противагу виникають усе нові запитання чи перешкоди. Як отримати візу та де жити відходить на задній план, коли проблема із роботою вирішується вмить. Коли є певні гарантії, і на закрайсвіття податись не лячно. Якщо мовиться про Сполучені Штати, оптимальним стартом для кожного заробітчанина може стати аукціонний бізнес.
Усе просто. Необхідно знати «де», «коли» та «як». Практика зберігання речей у так званих контейнерах поширена серед американців. Чи не кожен має бодай один подібний «сейф». Втім, ситуації бувають різні. Міграція з країни, заборгування, судові процеси – усе це стає причиною конфіскації контейнеру. Як наслідок – проводяться аукціони.
Перший крок: реєстрація на аукціоні, за що сплачується податок у кілька доларів. Згодом – усі охочі збираються поблизу конкретного контейнера та аукціон розпочинається. Звичайно, перед торгами контейнер може оглянути кожен. Єдина умова: ні до чого не торкатись. Якщо вам таки вдається вибороти бажаний лот – контейнер ваш.

Слідом йде ще кілька умов. Ви повинні сплатити депозит у розмірі ста доларів «на очистку». Прибираєте ваш контейнер за тиждень – гроші повертаються. На цьому етапі без труднощів не обходиться, адже із вивозом сміття у Сполучених Штатах нерідко трапляються проблеми.
Що ж, «наші» заробітчани вирішили усе наочно продемонструвати. На своєму офіційному Youtube-каналі українці оприлюднили уже як друге відео, де розбирали новопридбаний лот. Загалом, із найдорожчих знахідок можна виокремити «майже новий» велосипед, рюкзаки, старовинний компас, комплект інструментів, відеокамеру, окуляри віртуальної реальності та набір для риболовлі. Відтак, вартість «пересічного» контейнера складає від 150 до 500 доларів, його ж вміст у кілька разів окуповується.

Окрім цього, у контейнерах вистачає і непотребу. Втім, серед цього таки варто навчитись знаходити «скарби». Нерідко з-поміж старих кулінарних рецептів чи купи протертого взуття можна відшукати щось справді безцінне. Так, заробіток із контейнерами здебільшого справа везіння, але у мінус із такою робою вийти складно.
Якщо вас зацікавив такий формат заробітку та забракло подробиць – EASYMONEYMAKER лише запустив свою серію відеороликів із «уроками виживання» у Сполучених Штатах. А, тим часом, поспішайте підписуватись на Youtube-канал та очікуйте ексклюзивних розіграшів для підписників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here