У найбагатшого ютьюбера PewDiePie з’явився конкурент

0
559


Стрімер і летсплеєр PewDiePie ось уже кілька років займає перше місце в топі YouTube-каналів за кількістю підписників та популярністю. Наразі його канал налічує 66 мільйонів підписників.
Проте найбільшою несподіванкою для світової інтернет-спільноти став канал “T-Series”, який, стрімко наближається до 63 мільйонів підписників і який, як багато хто каже, виринув “нізвідки” і “незрозуміло як”.

Саме наповнення індійського каналу “T-Series” це здебільшого хіти індійської сучасної  поп-музики, саундтреки до їхніх вітчизняних фільмів та серіалів. Також присутні такі категорії як “Video Song” – це так звані кліпи та “Audio Song”, і зокрема різноманітні кавер-версії пісень.
Одначе, багато з відео на каналі мають десятки мільйонів переглядів, а іноді й сотні, як ось кліп індійського співака Guru Randhawa, відмітка переглядів якого вже сягнула більше 577 000 000.

Індійський канал, звичайно ж, не оминув уваги найбагатшого у світі блогера, який відреагував на цей факт знявши декілька відео.

Припускаємо, що за найближчих кілька місяців канал “T-Series” обжене шведського геймера, адже якщо на його канал щодня підписується в середньому до 30 тисяч користувачів, то на індійський – до 150 тисяч.
За словами блогера, він би погодився визнати свою поразку, якщо б його опонентом виявився чийсь індивідуальний канал, але не ціла корпорація, яка завантажує кожного дня по 5-6 відео.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here