Святослав Вакарчук зареєструвався у Інстаграмі – перший пост

0
557

Легенда української музики, фронтмен найвідомішого вітчизняного гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, вчора відсвяткував свій 43-й День народження. З цієї нагоди співак вирішив зареєструватися у одній з найпопулярніших соціальних мереж – у Інстаграмі.
Вчора Україною пролетів своєрідний флешмоб: усі фани почали вітати свого улюбленця у Інтернеті, поширюючи фото та відео з ним. Чимало людей писали теплі побажання артистові саме з Інстаграму – це і стало причиною того, що Святослав вирішив там зареєструватися.
Перший допис зірки – відеоподяка фанам за привітання. “Ви справді зробили мій день. Просто така кількість позитиву, а від деяких повідомлень моє серце просто тануло. Дякую вам за це все, якщо я дійсно заслужив. Це чудовий день і чудовий настрій… Тож, починаємо мій Інстаграм-аккаунт з першого відео, в якому я дякую вам за ваші чудові привітання з Днем Народження. Дякую!” – каже 43-річний Вакарчук.

Варто зазначити, що лідер гурту “Океан Ельзи” – один з небагатьох українських зірок, хто не був зареєстрований у Інстаграмі такий довгий період популярності онлайн-платформи. Наразі за Святославом стежить майже сім тисяч користувачів. Окрім цього, у соціальній мережі є чимало фан-сторінок з його світлинами та відеозаписами з концертів зірки.
Раніше основну активність у Інтернеті Святослав проявляв на своїх сторінках у Фейсбуці та Твіттері. Саме там він поширював відеозвернення та своїм думки про життєві події.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here