Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяСин Наталії Орейро розчулив інтернет-користувачів

Син Наталії Орейро розчулив інтернет-користувачів

Всього пару місяців назад, 43-річна Наталія Орейро завела власну сторінку в Instagram. Однак за цей час на неї підписалися майже півмільйона людей.
Це й не дивно, вона регулярно влаштовує прямі ефіри, в яких спілкується з підписниками або колегами, викладає нові фотографії та ділиться подробицями свого життя. Інтернет-користувачі впевнені, що такими темпами акторка дуже швидко стане популярним блогером.
Днями Наталія опублікувала знімок, на якому позує зі своїм сином Мерліном. Зараз хлопчику вже вісім років, але знімок був зроблений кілька років тому. «Де мій малюк?! Як швидко летить час … давайте насолоджуватися кожним моментом», – звернулася Орейро до своїх підписників.


Чарівний син розчулив інтернет-користувачів своїми темними кучерями, а пронизливий погляд не залишив нікого байдужим. «Як взагалі можна бути настільки милим», «Як же швидко ростуть чужі діти, я пам’ятаю Мерліна саме таким», «Ці кучері, просто неможливо відвести погляд», «Красень-син, напевно весь в маму пішов», «Яка ж краса», – дивуються шанувальники у коментарях. Вони сподіваються, що найближчим часом Наталія Орейро викладе нові знімки сина та покаже, як він виглядає зараз.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments