“Такого ви ще не бачили”: Фреймут оприлюднила пляжні фото

0
668

Українська телеведуча хоч і позиціонує себе як стриману «панянку зі Львова», про епатажні кадри не забуває. Хоча й пікантні фотосесії не надто вже й характерні для Ольги Фреймут, знаменитість часом вдається і до «важкої артилерії». Цього разу зірка телебачення вирішила поширити звабливий кадр зі своїм чоловіком, обравши за образ тілесний купальник і нічого більше.
Для зіркового бомонду відверті кадри ніколи не вважались за рідкість, український шоу-бізнес цьому не виняток. Нерідко знаменитості у пошуках чергового хайпу самостійно роблять кадри, які неодмінно прибавляють рейтингів популярності. В епоху інтернету подібні речі не повинні нікого дивувати. Звісно, допоки за справу не візьметься Ольга Фреймут.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on


Скандальна телеведуча вирішила похизуватись перед своїми прихильниками невимушеним фото зі своїм чоловіком, телепродюсером «Нового каналу» Володимиром Локотко. Здавалось би, нічого особливого. А на вульгарщину і натяку немає, не те, щоб могло мовитись. Втім, хейтери не прогавили можливості розкритикувати чергову публікацію знаменитості.
«Ні фігури, ні купальника», «Як підліток», «Надто худа», – із часом врешті нічого не змінюється. Звісно, якщо справа стосується мережевих ненависників. Так чи інакше, не обійшлось і без тих, що висловили своє неприховане захоплення зіркою телебачення: «Для мене ви – ідеал жінки. І мати, і розумна, і красива». У будь-якому разі, українська «сталева леді» не поспішає зважати на подібні неконструктивні висловлювання.

Варто зауважити, що іменита телеведуча у шлюбі зі «своїм» продюсером доволі таки давно. Ба більше – народила від чоловіка уже як двох дітей. Євдокію у 2017-му році, а Валерія на рік раніше. До того ж, обоє виховують і старшу доньку телезірки від іншого шлюбу, Злату Мітчелл.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here