Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаКурйозні новиниТіна Кароль ледь не отруїлась чадним газом на Atlas Weekend

Тіна Кароль ледь не отруїлась чадним газом на Atlas Weekend

Українська попдіва Тіна Кароль стала хедлайнером фестивалю Atlas Weekend і приголомшила публіку феєричним шоу. Щоправда, її команда перестаралась з піротехнікою. На сцені зірка ледь не отруїлась чадним газом.
Якщо в перший день Atlas Weekend піротехніки в шоу Тіни Кароль було небагато, то другого дня її кількість збільшили заради ефектнішого номеру. Жодна репетиція не проходила з нею, тому команда не змогла передбачити, що під час виконання пісні “Лодочка” артистка опиниться в диму.


За словами зірки, їй було складно дихати, не те що співати. Тоді вона перебувала на рухомій платформі над сценою та виконувала треки сидячи, як того вимагала постановка. У той момент Тіна Кароль не розуміла, що їй треба просто встати і дихати повітрям вище.
“Я опинилася в диму чадного газу. Я просто за ковтками повітря тягнулася. Тобто, це як в диму чадного газу при пожежі опинитися”, – приголомшила співачка.

У другий день Atlas Weekend зірка пройшла випробування не лише чадним газом, а й дощем. Через зливу її гримерку повністю затопило.
“Я відчувала, що ми на Ноєвому ковчегу. Наша гримерка була вся затоплена. Я перший раз побачила, як воду можна прибирати пилососом. Це було дуже смішно”, – пригадала Тіна Кароль.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments