П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юТіна Кароль назвала несподіване улюблене заняття з сином

Тіна Кароль назвала несподіване улюблене заняття з сином

Популярна українська співачка Тіна Кароль виховує 12-річного сина Веніаміна, який зараз навчається у Великій Британії. Зірка зізналась, що найбільше мамі з сином подобається тролити один одного.
Українська артистка Тіна Кароль у новому інтерв’ю розповіла про сина Веніаміна, якого народила у шлюбі з продюсером Євгеном Огіром. Зокрема, зірка поділилась рідкісним описом свого рідного хлопця.

Співачка зізналась, що 12-річний Веніамін має доволі гострий гумор. Схожий він як на зіркову матусю, так і на свого батька.
“Він – класний. Він – мій. Він – татів. Люблю його шалено”, – розповіла Тіна Кароль. Знаменитість додала, що її улюблене спільне заняття з сином – тролити один одного. Схоже, що почуття гумору Веніамін перейняв саме від мами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)


Чим займається син Тіни Кароль
– Веніамін навчається у Великій Британії, у престижному британському навчальному закладі на окраїні Лондона Repton Preparatory School.
– Зауважимо, що рік навчання сина Тіні Кароль обходиться майже в мільйон гривень.
– Веніамін не живе в гуртожитку закладу, а в українській родині. Про це подбала артистка, адже хотіла, щоб син перебував в українському середовищі.
– Син Тіни Кароль обрав свій напрям, який би хотів вивчати – це музика. Хлопець грає на фортепіано і барабанах, займається фехтуванням і регбі.
– Раніше хлопець розповідав, що навчання дається йому неважко, він швидко знайшов друзів та зміг адаптуватись у чужій країні.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments