Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаСвітська хронікаТіна Кароль потішила фанів новим стильним образом

Тіна Кароль потішила фанів новим стильним образом

Нещодавно Тіна Кароль презентувала життєствердну пісню «Иду на жизнь» та красиве lyric-відео до неї. І ось у дванадцятому ефірі «Танців з зірками» співачка виконала свій новий хіт для всіх глядачів. Ця композиція стала справжнім маніфестом, що закликає долати всі труднощі та насолоджуватися життям попри негаразди.


“Я вірю в те, що є білі та чорні смуги. Життя – це динаміка. Та ми з вами завжди маємо обирати йти на життя та назустріч собі”, – вважає Тіна. Для виступу співачка обрала дуже ефектне вбрання дизайнера David Koma, повідомляє 1+1. Блискуча сукня з вирізом на спині була всіяна дзеркальними елементами з органічного скла, що імітувало луску рибки. А доповненням образу стали мініатюрні сережки Saint Laurent.


Цей образ дещо перегукується з відео на пісню – там Тіна гіпнотизувала сяйливою «діамантовою» рукою. Також цікаво, що артистка уже з’являлась у скляній сукні від цього ж дизайнера. Тоді вона повторила образ відомої співачки Сіари – і ти маєш змогу визначити, кому він личить більше.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments