Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeУкраїнаКурйозні новиниТіна Кароль стала кращою в країні-агресорці за допомогою блогерів: "Приїде в Росію"

Тіна Кароль стала кращою в країні-агресорці за допомогою блогерів: “Приїде в Росію”

Тіна Кароль “запалила” в російському чарті iTunes, але без “власної” допомоги
Відома українська співачка Тіна Кароль вже більше 15 років радує своїм ангельським голосом, а в соціальній мережі Instagram всілякими фотографіями і відео. За її життям стежать більше 1,8 мільйонів чоловік, і зараз на сторінці офіційного фан-клубу виконавиці з’явилася публікація з даними, що їй вдалося вийти на перше місце в iTunes, але тільки в Російській Федерації.


Якось, після виходу нового твору з кліпом під назвою “Скандал”, користувачі помітили, що реклама її пісні з’явилася в Stories російської блогерки Анастасії Івлєєвої з “Орла і Решки”. А зараз її альбом “Красиво” очолює раніше вказаний чарт, а сингл з однойменною назвою – в топах за переглядами на “Муз-ТВ”.


Крім Івлєєвої та інші зірки російського шоу-бізнесу піарили її альбом.
“Звичайно ж, з власної ініціативи. Почуття самоідентифікації не дозволило б тіні просити піару у артистів країни-агресора”, – пишуть користувачі.
“Ну хороші ж Новини? ?❤️”, “Росія любить Тіну? ?❤️?”, “Хоч я сама і з Алмати, я дуже сподіваюся що Тіна приїде в Росію. Ви, хлопці, теж заслужили її побачити, враховуючи те, як вас там багато і як ви її підтримуєте ?”, – пишуть користувачі в коментарях.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments